Informacje

Pixels na wielkim ekranie?

9 Michał Ostasz

Pamiętacie krótkometrażową produkcję o tytule Pixels, którą prezentowaliśmy Wam kilka tygodni temu? Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że być może zostanie nakręcony pełnometrażowy film na jej podstawie!

Przypomnijmy, że Pixels w reżyserii Patricka Jeana opowiada o inwazji bohaterów klasycznych tytułów takich jak Tetris, Donkey Kong czy Arkanoid na Nowy Jork. Dzieło One More Production już od jakiegoś czasu robi furorę w popularnym serwisie YouTube, głównie za sprawą świetnych efektów specjalnych. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji do zapoznania się z tym dziełem to gorąco zapraszamy do nadrabiania zaległości:

Prawami do ekranizacji normalnego obrazu kinowego na podstawie Pixels jest zainteresowana firma Happy Madison należąca do popularnego aktora komediowego, Adama Sandlera. Plotki głoszą, że pełny metraż miałby powstać w technologii trójwymiarowej. My z chęcią zobaczylibyśmy atak pikseli na Times Square na wielkim ekranie, a Wy?

9 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Damianuss1

To jest po prostu genialne. Naprawdę z chęcią obejrzałbym pełnometrażową produkcję.

Odpowiedz
G Karfein

Jestem za :) Ale najpierw Piaski Czasu muszę zaliczyć.

Odpowiedz
Shouni

Wiiii :D
Fajowe :D
Tylko ciekawa jestem, jaką fabułę by do tego wymyślili, bo oglądanie 2 godziny jak naparzają się pikselki mogłoby znudzić...

Odpowiedz
G Grinczar

Świetne efekty specjalne, a to przecież grupa amatorska (o ile się nie mylę). Ale pchanie się na wielki ekran, to zły pomysł - fabuły brak, a jeżeli już to naprawdę leciwa, że nie wspomnę o głosach pod piksele.

Odpowiedz
G Choinix

Fajne jako filmik 2 minuty. Ale jako film pełnometrażowy? I co niby będzie? Jest zły król pacman, który chce zniszczyć nasz świat bo przestaliśmy grać w gry z poprzedniej epoki. Do tego trójka bohaterów, najlepiej losowo wybrane dzieci disneya, którzy ratują świat przed spikselowaniem. Hell yeah.

Odpowiedz
likop2

2012?
Hmm... podziękuję.

Odpowiedz
Shouni

Ale z was ponuraki. xD
Komedyjkę z tego można by zrobić niezłą, coś w klimatach "Kto wrobił Królika Rogera?".
Tylko gdzie tu kryminał wstawić, to już musi ktoś sam wymyśleć. Ale mogłoby być ciekawie. Tylko, że już się takich filmów jak Królik Roger nie robi...

Odpowiedz
G Phelela

Jaram się niemiłosiernie :D i chętnie pójde do kina !

Odpowiedz
G Marco_Polo

> Ale z was ponuraki. xD
> Komedyjkę z tego można by zrobić niezłą, coś w klimatach "Kto wrobił Królika Rogera?".
Klasyk późnych lat 80-tych. Niewielu pewnie o nim pamięta, niewielu też pewnie zna. Świetne połączenie animacji, gry żywych aktorów, lekkiej komedii i kryminału.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?