Studio Telltale zajmie się grą opartą na serialu LOST?

Michał Ostasz
2010/04/17 19:30
9
0

Szef utalentowanej ekipy Telltale ogłosił światu wyniki ankiety, którą przeprowadzono wśród ich fanów. Mieli oni odpowiedzieć na pytanie: w jaką nową grę autorstwa Telltale najchętniej byście zagrali? Wyniki są... dość zaskakujące.

Tytułem, który zaproponowało najwięcej ankietowanych jest przygodówka oparta na bijącym rekordy popularności serialu LOST: Zagubieni. Dan Connors w rozmowie z serwisem Joystiq powiedział:

To śmieszna sprawa mieć przed sobą wyniki ankiety z listą konkretnych próśb graczy i rzeczy, które faktycznie chcieliby zobaczyć nasi fani (...). Jak dobrze pamiętam to adaptacja LOST: Zagubieni była na pierwszym miejscu. Na drugiej lub trzeciej pozycji było The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (Autostopem przez galaktykę). Pojawiła się też propozycja gry na podstawie serialu Dexter. No i oczywiście nie zabrakło dawnych tytułów ze stajni LucasArts.Studio Telltale zajmie się grą opartą na serialu LOST?

GramTV przedstawia:

Czy Telltale, specjaliści od gier podzielonych na tak zwane "sezony", wezmą do serca głosy i sugestie swych fanów? Tego nie możemy być stuprocentowo pewni, ale sam fakt przeprowadzenia badań tego typu o czymś świadczy.

Przypomnijmy, że Telltale to deweloper mający na swym koncie produkcje oparte na popularnym serialu CSI (np. CSI: Mordercze Zamiary) i reaktywacje kilku kultowych serii, które święciły triumfy na początku lat dziewięćdziesiątych. Mowa tu o nowych przygodach niezapomnianego duetu Sam & Max oraz Guybrusha Threepwooda.

Komentarze
9
Usunięty
Usunięty
17/04/2010 23:15

Trespasser, Small Soldiers: Squad Commander, Chronicles of Riddick, Kung-Fu Panda, Lion King... znalazło by się trochę dobrych filmówek. Zresztą Lost to serial, a gry oparte na serialach zazwyczaj są nieco lepsze. Zazwyczaj.

sirufok
Gramowicz
17/04/2010 22:17
Dnia 17.04.2010 o 22:14, Renzov napisał:

Myślę, że nic dobrego z tego nie wyjdzie. Żadna adaptacja gry na podstawie filmu okazuje się... ehem... cienka. Jedynym wyjątkiem jest tutaj oczywiście B: AA, ale to jest jak powiedziałem wyjątek...

Z tego co pamiętam to Batman: AA nie był stworzony na podstawie filmu tylko komiksu.

Usunięty
Usunięty
17/04/2010 22:14

Myślę, że nic dobrego z tego nie wyjdzie. Żadna adaptacja gry na podstawie filmu okazuje się... ehem... cienka. Jedynym wyjątkiem jest tutaj oczywiście B: AA, ale to jest jak powiedziałem wyjątek...
Trwa Wczytywanie