Piękne panie na małym ekranie - Kasumi

Łukasz Odziewa
2010/03/15 11:56

Premiera Dead or Alive Paradise zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że twórcy gry karmią nas coraz to nowymi materiałami - reklama dźwignią handlu, jak to mówią. Tym razem możemy zobaczyć przedstawienie w wykonaniu jednej z głównych bohaterek gry - Kasumi.

Kasumi to z pewnością jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci z serii Dead or Alive - nie od dziś wiadomo, że swoją sławę zawdzięcza niezwykle pięknym i dużym niebieskim oczom. Nic więc też dziwnego, że autorzy Dead or Alive Paradise, najnowszej części swoistego spin-offu od serii Dead or Alive, postanowili uczynić ją główną bohaterką spotu reklamującego grę. Filmik zobaczyć możecie powyżej.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Dead or Alive Paradise to tytuł, w którym bohaterki serii Dead or Alive rywalizują ze sobą w serii mini-gier. Gra budzi wiele kontrowersji, a autorzy musieli się tłumaczyć, że nie zamierzali stworzyć gry pornograficznej, ani poniżającej kobiety. Premiera już w kwietniu!

Komentarze
12

A jakby zrobić z tego jakąś dłuższą serię... (ale żeby nie było na pierwszym miejscu Lary...). Fajnie by było poczytać... A co do Kasumi. Ja to nie lubię takich (w sensie że komputerowych, przesadzonych jak to Japończycy potrafią).

Usunięty
Usunięty
15/03/2010 22:14

Ja tam biere jak będzie za mniej niż 100 zł. I te piersi faktycznie by mogli trochę urealnić bo naprawdę przedobrzyli ;)

Usunięty
Usunięty
15/03/2010 15:31

Cyce nienaturalnie duże a sama pani bardziej plastikowa niż lalki, nie dziękuję :P.
Trwa Wczytywanie