Ewolucji PlayStation ciąg dalszy. Sony przypomina historię konsol przenośnych i gier

Patryk Purczyński
2013/02/20 09:22
3
0

Na trzech stacjonarnych konsolach PlayStation się nie skończyło. Sony przed dzisiejszą konferencją zaprezentowało jeszcze materiały związane z historią urządzeń przenośnych i gier.

Ewolucji PlayStation ciąg dalszy. Sony przypomina historię konsol przenośnych i gier

Sony Computer Entertainment to nie tylko konsole przeznaczone do użytku domowego. Na rynek urządzeń przenośnych firma wstąpiła - a w zasadzie zapowiedziała ten fakt - podczas E3 2003, gdy publiczności przedstawione zostało PlayStation Portable. Na początku 2012 roku konsola doczekała się swojego następcy PS Vity. O tym przypomina kolejny materiał z cyklu Evolution of PlayStation.

Drugi film przypomina historię gier z konsol PlayStation - od pierwszego Gran Turismo, przez Shadow of the Colossus, Journey aż po Wonderbook. Wcześniej przedstawialiśmy trzyczęściową historię stacjonarnych konsol Sony. Nowe materiały możecie natomiast obejrzeć poniżej.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
20/02/2013 11:11

> Streamy:> Na stronie wydarzenia: https://us.playstation.com/meeting2013/> Na oficjalnym blogu PlayStation: http://blog.us.playstation.com/> W serwisie Gametrailers: http://www.gametrailers.com/> W serwisie Gamespot: http://www.gamespot.com/> Na IGN: http://uk.ign.comDzięki.

Usunięty
Usunięty
20/02/2013 10:55

> A o której dzisiaj tan konferencja? Będzie gdzieś relacja wideo?23:59 polskiego czasu.Streamy:Na stronie wydarzenia: https://us.playstation.com/meeting2013/Na oficjalnym blogu PlayStation: http://blog.us.playstation.com/W serwisie Gametrailers: http://www.gametrailers.com/W serwisie Gamespot: http://www.gamespot.com/Na IGN: http://uk.ign.com

Usunięty
Usunięty
20/02/2013 10:53

A o której dzisiaj tan konferencja? Będzie gdzieś relacja wideo?
Trwa Wczytywanie