Portal to był tylko test

Patryk Purczyński
2010/03/09 08:11

Prawdziwa zabawa z Portalem rozpocznie się wraz z premierą drugiej części - obiecuje Doug Lombardi z Valve. Pierwsza odsłona została wypuszczona jedynie na próbę.

"Portal był taki krótki, bo to była tylko próba" - powiedział Doug Lombardi w wywiadzie z amerykańskim wydaniem magazynu Game Informer. Mimo tego, gra wzbudziła ogromne zainteresowanie mediów i miłośników wirtualnej rozrywki. Prasa oceniała ją średnią na 9/10. Nikt nie zważał na fakt, że tytuł ten nie doczekał się samodzielnej premiery. Portal to był tylko test

"Zestawiliśmy go z Half-Life 2: Episode 2 i Team Fortress 2, które były rozpoznawalne i bezpieczne. Mieliśmy jeszcze ten cały Portal. nie mieliśmy pojęcia, czy ludzie go zrozumieją, choć zdawaliśmy sobie sprawę, że to całkiem fajny pomysł. Włożyliśmy więc go bezpiecznie do Orange Box. Otrzymaliśmy rezultat bardziej niesamowity, niż moglibyśmy to sobie wyobrazić" - tłumaczył przedstawiciel Valve.

Ogłoszenie prac nad Portalem 2 nie może zatem dziwić. Lombardi obiecał, że tym razem gracze otrzymają pełnowartościową pozycję, a nie, jak w przypadku pierwszej części, próbkę możliwości programistów. "Wiedzieliśmy, że musimy dać ludziom więcej. Portal to był tylko test. Portal 2 będzie grą" - zapowiedział.

GramTV przedstawia:

Komentarze
13
Karfein
Gramowicz
10/03/2010 17:26

Ja widziałem w EMPiK-u samodzielną wersję z Portala. Kiedyś kupię :)

Usunięty
Usunięty
10/03/2010 02:54
Dnia 10.03.2010 o 00:30, hans_olo napisał:

> no chyba jedna nie do konca....Portal miał swoją premiere jako samodzielna gra w osobnym > pudełku ;] Portal miał premierę w OB.

Ehh...wiem, bo sam mam pomaranczowe pudelko, ale chodzilo mi o to ze wyszla takze samodzielna edycja. A ta musiała miec swoj "pierwszy dzien na polce" - czyli swoistego rodzaju mini-premiere.

hans_olo
Gramowicz
10/03/2010 00:30
Dnia 09.03.2010 o 23:58, Adversage napisał:

no chyba jedna nie do konca....Portal miał swoją premiere jako samodzielna gra w osobnym pudełku ;]

Portal miał premierę w OB.
Trwa Wczytywanie