News

Call of Duty 7 w Wietnamie, Activision poszukuje aktorów

Grzegorz Bonter, 22.02.2010 12:41 48

Pojawiła się kolejna wskazówka dotycząca tego, gdzie będzie rozgrywała się akcja Call of Duty 7. Activision poszukuje aktorów do ról z okresu Wojny w Wietnamie.

O tym, że akcja Call of Duty 7 rozgrywać się będzie w Wietnamie, mówią pogłoski już od ponad pół roku. Jednak dotychczas brakowało oficjalnego potwierdzenia tych informacji. Pod koniec minionego tygodnia Acti jednak zdradziło swoje plany, zamieszczając ofertę pracy dla aktorów podkładających głos i biorących udział w sesji motion capture. Opisy ich ról są dość jednoznaczne (źródło informacji wychwycone przez serwis VG247).

Frank Barnes - 40-letni weteran II Wojny światowej. Twardy i zdecydowany przywódca. Nieco nienadążający za zmieniającymi się czasami. Nadal zdolny do walki, ale wie, że dni jego służby są policzone. Główna postać akcji oddziału CIA do zadań specjalnych znanej pod kryptonimem "Operation 40". Frank zostaje przeniesiony do grupy SOG (więcej o jej działaniach można przeczytać na wiki).

Joseph Lewis - czarnoskóry 20-latek, niskiego wzrostu (168 cm wzrostu), ale za to z wyjątkową kondycją. Lewis podążą w ślady ojca, który również był żołnierzem. Po przejściu treningu i zdaniu testu wymaganego do wstąpienia w szeregi Navy Seals, zostaje przejęty przez CIA.

Jason Hudson - doświadczony, posiadający 15-letni staż w Armii żołnierz. Charakteryzuje go opanowanie i ponadprzeciętne zdolności dowodzenia. Z racji swojej roli częściej przebywa na tyłach, niż na polu bitwy.

Kristina Ivanova - Rosjanka niskiego wzrostu. Chociaż ukończyła Yale i została zwerbowana przez CIA, to nie cieszy się zbyt dużym zaufaniem ze strony amerykańskich żołnierzy. Agentka posiadająca wiele kontaktów za Żelazną Kurtyną, przy których pozyskiwaniu nie rzadko używa własnego ciała.

Powyższych informacji nie można jednak traktowac jako oficjalnych. To wciąż jest jedynie przeciek, ale sami musicie przyznać, że bardzo wiarygodny. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Call of Duty 7, koniecznie zajrzyjcie do zeszłotygodniowego zestawienia Herpena.

najnowsze