The Last Remnant - czy Twój komputer spełnia wymagania sprzętowe?

Adam Woźny
2009/02/02 10:17

Mimo, iż wymagania sprzętowe The Last Remnant poznaliśmy jakiś czas temu, dopiero teraz możemy sprawdzić, czy ten cRPG będzie działał płynnie na naszym pececie.

Producent gry The Last Remnant, firma Square Enix opublikowała specjalne narzędzie, ważące 280 megabajtów, i pozwalające sprawdzić, jak nasz komputer poradzi sobie z wyświetlaniem animacji we wspomnianej produkcji. The Last Remnant - czy Twój komputer spełnia wymagania sprzętowe?

Poniżej prezentujemy minimalne...

  • procesor Intel Core 2 Duo (2GHz) lub AMD Athlon X2 (2GHz)
  • 1,5 GB pamięci RAM;
  • karta graficzna GeForce 8600 VRAM 256 MB lub podobny Radeon;
  • 15 GB miejsca na dysku twardym;
  • karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c;
  • system operacyjny Windows XP SP 2 lub Windows Vista SP 1;

.. i zalecane wymagania sprzętowe The Last Remnant:

  • procesor Intel Core 2 Duo (2.4GHz) lub AMD Athlon X2 (2.4GHz)
  • 2 GB pamięci RAM;
  • karta graficzna GeForce 8800 VRAM 512 lub podobny Radeon;
  • karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c;
  • 15 GB miejsca na dysku twardym;
  • Windows Vista SP 1

GramTV przedstawia:

Przypominamy, że The Last Remnant zadebiutuje na PC wiosną tego roku. Data premiery wersji na konsolę PlayStation 3 nie została jeszcze ujawniona, natomiast od listopada gra jest dostępna na Xboksie 360.

Komentarze
51
Usunięty
Usunięty
13/02/2009 07:44

Nawet spoko , ale 15 GB na dysku to jakiś żart .

Usunięty
Usunięty
13/02/2009 07:25

By weszło , lecz mam na razie procka za słabego ;/. Z resztą nie będzie problemu :p.

Usunięty
Usunięty
13/02/2009 01:23
Dnia 03.02.2009 o 18:52, Metalhead86 napisał:

Kolejny odcinek z serii "The Frustrat Zone":

To ja napiszę kolejny odcinek "The Anti-Frustrat Zone"

Dnia 03.02.2009 o 18:52, Metalhead86 napisał:

> Tak, tak synu, słuchaj proroka... on Ci powie jaka gra jest TRUE, tylko ta i żadna inna. Że... co? Czy gdzieś napisałem, że The Last Remnant nie jest "trve"?

"Jaysus, nazwanie tej gry "porządnym RPG" jest nie tyle niepoprawne (cRPG do cholerci), co śmieszne."Nie skąd ;)

Dnia 03.02.2009 o 18:52, Metalhead86 napisał:

Dialogi są przebiedne, a fabularnie NIE jest rozbudowana. I to nie kwestia gustu, a stan rzeczy. Klimatu gier jRPG nie łapię, więc w tym przypadku wypowiadał się nie będę. Tak, najwyraźniej graliśmy w całkowicie inną grę...

IMO jest rozbudowana, ale faktem jest to, że jest wielowątkowa. "Rozbudowaność" to już rzecz dość względna.

Dnia 03.02.2009 o 18:52, Metalhead86 napisał:

> Zresztą akurat ten FF > to i tak jest dość nietypowy jRPG bo ma bardzo action-oriented walkę, ale to nie jest > wcale reguła (choć fakt, ostatnimi czasy dość modny trend). Mhm, nie tylko ten. W części "XI" jeno grindujemy i grindujemy i grindujemy... Poprzednie odsłony, takie jak X czy X-2 również oferowały więcej akcji niż porządnego "role-playing". Wcale nie zdziwiłbym się, gdyby tak samo byłoby w przypadku XIII.

Ale poza FF istnieją inne jRPGi. Miałem tu na myśli raczej szerszy kontekst. Ale o serii FF też coś napiszę ;)Akurat X to w mojej opini najlepsza część FF. I jest całkiem klasyczna.Fakt, że kolejne części to niezły misz-masz: XI MMO, X-2 - czyli właściwie taki niewielki prościutki i cieniutki dodatek do X i XII która odchodzi od klasycznych kanonów jRPGowych. Czyli fakt: eksperymenty z serii FF dają średnie efekty...




Trwa Wczytywanie