Weekend z grą Gothic 3: Zmierzch Bogów - dzień drugi

gram.pl
2008/12/06 20:00
12
0

Wczoraj mogliśmy podejrzeć korespondencje między Inog, Anog, Clovis i Isabelle. Dziś czas na przejrzenie dokumentów które wyciągnęliśmy z pewnej w skrzyni z Gothy.

Postaram się dobierać słowa w sposób przystojący władcy części Myrtany, ale muszę zaznaczyć, iż w zaistniałej sytuacji nie jest to dla mnie rzecz łatwa. Nie rozumiem, czemu postanowiłeś rujnować moje dzieło, któremu poświęciłem tak wiele czasu. Czyż dla Myrtany nie istnieje inna przyszłość niż kolejna wojna? Czy wizja pokojowego współistnienia orków i ludzi jest tak obca Tobie, iż chcesz doprowadzić do kolejnego rozlewu bratniej krwi? Te ziemie nie zniosą kolejnej pożogi, nasz kraj z trudem podnosi się z upadku. Zwykli ludzie i zwykli orkowie są zmęczeni rzezią.

GramTV przedstawia:

Komentarze
12
GALL71
Gramowicz
30/01/2009 00:57

Gothic 3 - Zmierzch Bogów KRUTKO TO JEST NIE WYPAŁ TOTAL SYF ZROBIONA BO NA SWIĘTA PRODUCECI POCZEBOWALI KASY nie kupujcie tego syfu.

czypek24
Gramowicz
15/01/2009 23:55

Czesc musze powiedziec ze bardzo ale to bardzo sie zawiodlem na tej grze. Gralem we wszystkie czesci Gothica i ta ma najwieksza liczbe bledow jaka kiedykolwiek widzaly moje oczy. Wymienie kilka: niewidzialni ludzie, problemy podczas rozmow z postaciami bo albo znika dzwiek romow albo nie mozna nic powiedziec mimo iz w zadaniu trzeba zagadac do tego goscia albo zamiast glosu mojej postaci tudziez bohatera slysze glos innej osoby niwiadomo skad, niemoznosc podniesienia przedmiotu ktory lezy przedemna. Powiem tylko ze takiej kasy ile musialem wydac ta gra nie jest ona warta. Na pocieszenie jest fakt ze jest juz dostepny patch 1.0.7 ktory byc moze naprawi to wszystko. Ale zastanawia mnie tylko jedna rzecz czy producent nie mogl poczekac z wydaniem tej gry do czasu opracowania poprawek. I czy nie mogl wydac wtedy gry razem z patchem na plycie. O ile mniej nerwow by nas to kosztowalo! Pozdrawiam graczy i fanow Gothica bo to kultowa gra ale z ta czescia czy tez dodatkiem zalezy jak kto nazwie mogli sie bardziej postarac. CZYPEK.

B_A_R_T
Gramowicz
28/12/2008 13:28

Muszę powiedzieć, że jest mi strasznie przykro z tego powodu, że wydawcy to ludzie, którzy mają z grami tyle samo wspólnego, co rabin z imamem i nie zanosi się na jakąś poprawę. Kupiłem nowego Gothica - żałuję, że nie poczytałem wcześniej wypowiedzi graczy - na święta i spotkało mnie wielkie rozczarowanie. Szczerze mówiąc nie mam chwilowo w co pograć dzięki ludziom, którym zależy jedynie na mojej kasie, za grę, która w obecnej postaci jest nic nie warta. Wywala się po 2 minutach albo szybciej do systemu z takim błędem, że lepiej resetować sprzęt, postacie ważne do misji są parę metrów pod ziemią i nie sposób z nimi pogadać - niestety dzięki "hojności" wydawcy mamy grę badziewie. W imieniu wszystkich graczy dziękuję wydawcy za "wesołe" święta przy Gothic 3: Forsaken Gods i liczę na zadośćuczynienie.

Isildur
Gramowicz
07/12/2008 18:37
Dnia 07.12.2008 o 18:25, Kapinio napisał:

/.../

Gothic 3 jest dużo lepszy jakościowo od Gothic 3 Zmierzch Bogów a wiesz dlaczego? Bo Gothic 3 był robiony jeszcze przez studio Piranha Bytes, które znało fabułę, którą stworzyli a Gothic 3 Zmierzch Bogów robiony przez studio Indyjskie Trine Games, które musiało tworzyć fabułę osobno (fabułę musieli powiązać z poprzednimi częściami co poniekąd się udało) leczi nie poradzili sobie z zachowaniem całego klimatu poprzednich części. Nie mówię, że dodatek jest zły, wręcz przeciwnie jest grą dobrą tylko zawierającą sporo błędów, które muszą zostać naprawione patchami i mam nadzieję, że twórcy wypuszczą łatki naprawiające błędy. Jednym słowem grę trzeba jeszcze dopieścić patchami by zrobiła się grą grywalną to znaczy bez błędów. Ogólnie dodatek oceniam 8/10 więc nie tak nisko :)

Kapinio
Gramowicz
07/12/2008 18:25

Ja już mam przyjemność grać w tego Gothica i muszę stwierdzić, że jest on o wiele lepszy od Gothica 3... Mimo licznych bugów, braków kilku mówionych dialogów (bądź błędów samej gry - nie wczytywanie wszystkich dialogów) gra ma w sobie to coś co Gothic, Gothic 2 i dodatek NK. Gra mnie na nowo wciągnęła. Może nie jest lepsza od jedynki i dwójki, ale jest na pewno lepsza od Gothica 3. Co do artykułu, Bardzo ciekawy i fajny ;]

Guli88
Gramowicz
07/12/2008 13:44

Ujmę to tak:Kupię grę po tym, jak wyjdą łatki, o tym oczywiście dowiem się od innych graczy ;Ppóki nie wyjdą łatki to gra będzie na tyle tania, że będę w stanie wydać pieniądze na nią bez żalu, że to w ogóle zrobiłem ;DA po trzecie to i tak napewno będę ją miał bo nie wyobrażam sobie nie zagrać w grę którą uwielbiam jako jedną z nielicznych ;D

KannX
Gramowicz
07/12/2008 11:11

Ależ wysokie detale ustawione na tych screenach :P No normalnie Crysis się chowa. Może kupię w Topsellerze.

cienislaw
Gramowicz
07/12/2008 10:56

ostatnio wyszlo tyle fajnych gier, ze mam w co grac zamiast g3: forsaken bugs. a granie w gre ktora sie co chwile zatrzymuje i czka sie na sprzecie, w ktorym moge smialo smigac w crysisa na high to masochizm. plus szukanie NPC''ow ktorzy spadli przez podloge, lub wlezli w sciane naprawde nie nalezy do przyjemnych rzeczy.

Jacob_Aaron
Gramowicz
06/12/2008 22:58

Tylko marudzicie na bugi, bugi i jeszcze raz bugi. Który Gothic ich nie mial? Każdy mial, tak samo jak każdy mial klimat i wolność dla których się w Gothic i gralo i będzie się grać. A ja będę tego jednym z lepszych przykladów. ;)

John_McClane
Gramowicz
06/12/2008 22:11

Ja też kupię pewnie w jakimś topsellerze bo bugi mnie na razie odstraszają.A tekst jak zwykle bardzo dobry. Czekam na jutrzejszą reckę :)

Magok
Gramowicz
06/12/2008 21:20

Ja się może skusza jak patche wyjdą.

danzelmario
Gramowicz
06/12/2008 20:07

i tak nie kupie :P w koncu to pre alfa ,nawet nie beta :)