Start beta-testów MGO przesunięty na niedzielę

pepsi
2008/04/22 13:29
7
0

Beta-testy gry Metal Gear Online, które miały rozpocząć się już wczoraj, najprawdopodobniej wystartują w niedzielny poranek - informują przedstawiciele Konami. Termin ten może jednak zostać ponownie zmieniony ze względu na ewentualne nieprzewidziane okoliczności.

Od 17 kwietnia z PS Store można ściągać wersję beta gry Metal Gear Online. Wczoraj miało dojść do wielkiego startu jej testowania, jednak Konami zdecydowało się go przełożyć na termin późniejszy ze względu na nadspodziewanie wysokie zainteresowanie betą online'owej wersji Metal Geara. Dziś znana jest już konkretna data rozpoczęcia omawianych testów. Start beta-testów MGO przesunięty na niedzielę

Nowy termin to godzina 8:00 26 kwietnia naszego czasu. Producent zastrzega jednak, że może on ulec kolejnemu przesunięciu ze względu na nieprzewidziane okoliczności. Przewiduje się, że w obliczu tych poślizgów beta-testy potrwają do 11., a nie - jak planowano pierwotnie - 5 maja.

Beta umożliwi rozgrywkę na dwóch mapach - Blood Bath i Groznyi Grad. Ostateczna wersja zostanie wyposażona w kolejne 3 lokacje (Ambush Alley, Midtown Maelstrom i Urban Ultimatum). Następne pojawiać się będą wraz z udostępnianymi co pewien czas rozszerzeniami.

GramTV przedstawia:

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
22/04/2008 16:36

To było do przewidzenia, że nic z tego nie wyjdzie.Już samo udostępnienie patcha ważącego około 700 mb, którego trzeba było ściągać przez P2P cholernie niską prędkością (mi leciało 24 kb/s średnio, ściągałem 5,5 h) to jeszcze na dodatek serwery nie wytrzymały ;P No cóż, według mnie Konami za słabo to przewidziało. Mimo to czekam na kolejne wznowienie i mam nadzieję, że już teraz będzie wszystko dobrze :D

Usunięty
Usunięty
22/04/2008 16:36

Oni sobie jaja robią :P Ale cóż, poczekam jeszcze :D

Usunięty
Usunięty
22/04/2008 15:38

Proszę was, kochani... no-more-komercha! :PI mówię to nie w odniesieniu do firm - jak to ma w zwyczaju nasza złota młodzież - ale to Was nawołuję, gramowicze do zaprzestania nagminnego nadużywania tego terminu. Bo jest to określenie czegoś, co napędza każdy szanujący się biznes. Bez reklam i wyczucia potrzeb rynku nie utrzymasz się na fali. Tyle [pozdrów krewnych- Shreck]. A co obraźliwego jest w zjawisku tyleż powszechnym co pożytecznym? To raczej komplement. Choć nie zapominajmy, że każdy kij ma dwa końce…




Trwa Wczytywanie