Premiera wersji rozszerzonej Wiedźmina przesunięta

Zaitsev
2008/04/17 18:45
73
0

Mamy dla fanów "cyfrowego Geralta" smutną wiadomość. Edycja rozszerzona Wiedźmina nie ukaże się we wcześniej planowanym terminie. Nowa data premiery zostanie podana wkrótce.

Dziś firma CD Projekt z przykrością zawiadomiła, że wyczekiwana przez fanów edycja rozszerzona gry Wiedźmin nie ukaże się w uprzednio planowanym terminie. To mocny cios, jednak nie ma co się smucić. Na pocieszenie warto dodać, że opóźnienie jest spowodowane dobrymi intencjami ekipy studia CD Projekt Red, aby dostarczyć odbiorcom zawartość o jak najwyższej jakości. Wpływ na tok spraw mają także prace nad innymi wersjami językowymi gry. Premiera wersji rozszerzonej Wiedźmina przesunięta

Jak czytamy w oficjalnej prasówce: "Edycja Rozszerzona będzie produktem maksymalnie dopracowanym, zarówno z punktu widzenia technicznej optymalizacji jak i poprawek zwiększających interaktywność i precyzyjność walki. Edycja rozszerzona zawierać będzie również szereg bardzo ważnych zmian, których na ogół nie spotyka się w patchach. Poza rozbudową zagranicznych wersji językowych, zwiększona zostanie znacząco różnorodność postaci drugoplanowych, poprawiony i przeprojektowany będzie panel inwentarza, doszlifowane niektóre elementy głównego ekranu gry, oraz dodanie do sekwencji dialogowych ponad 100 nowych animacji gestów, dzięki czemu ich "mowa ciała" będzie jeszcze bardziej naturalna".

Przypomnijmy, że w skład wspomnianej edycji rozszerzonej wchodzą:

  • oczywiście płyta DVD z grą
  • płytę DVD z narzędziem modderskim D'jinni
  • dwie dodatkowe przygody
  • filmiki związane z produkcją Wiedźmina na osobnym DVD
  • płytę ze ścieżką dźwiękową gry Wiedźmin oraz kolejną z utworami inspirowanymi cyfrowymi przygodami Geralta
  • mapę świata
  • opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego
  • poradnik do Wiedźmina autorstwa członków zespołu CD Projekt Red

GramTV przedstawia:

Posiadacze podstawowej wersji Wiedźmina będą mogli pobrać ścieżkę dźwiękową i wymienione utwory z Internetu. Pozostaje mieć nadzieję, że CDP dorzuci do tego odpowiedni stojak na pudełka do tych 6 płytek...

Komentarze
73
Usunięty
Usunięty
20/04/2008 17:36

Niestety to było do przewidzenia :/ jak tak dalej pójdzie to ta "punktualność" REDów przejdzie do historii. Niekoniecznie w pozytywnym znaczeniu...

Usunięty
Usunięty
18/04/2008 22:07

szkoda ciekawe kiedy ogłoszą ostateczny termin premiery????

Usunięty
Usunięty
18/04/2008 17:38

Zła wiadomość- data została, tradycyjnie, przesunięta.Dobra- w trosce o gracza (a ci co przez to dostawali nerwicy to nie wspominają), by dostał jak najwięcej i jak najlepiej

Usunięty
Usunięty
18/04/2008 15:06

Właściwe to posiadaczom Wiedźmina nie robi różnicy, kiedy ER wyjdzie, do ściągnięcia pozostaje tylko muzyka i druga pzygoda :)

TobiAlex
Gramowicz
18/04/2008 14:14

Xlol1 ale się obudziłeś - edytor i pierwsza przygoda jest już dawno do pobrania...

Usunięty
Usunięty
18/04/2008 12:53

Pozostaje nam tylko czekać :)

Usunięty
Usunięty
18/04/2008 12:52

a tak w ogóle to kto pisał tą notkę z cytatu? O_oco to jest "precyzyjność walki" ("precyzja" jeśli już)? "panel inwentarza" ("ekwipunku" jeśli już)? w ogóle to ktoś powinien tą notkę przepisać na nowo, ale tym razem po polsku :P

Usunięty
Usunięty
18/04/2008 12:49

z jakiegoś tajemniczego powodu wiedziałem że tak będzie... ;)

Usunięty
Usunięty
18/04/2008 09:07

No cóż szkoda że przesunęli , ale może to i lepiej wersja będzie dobrze dopracowana .

Usunięty
Usunięty
18/04/2008 08:45

I bardzo dobrze, że przesunęli - wypuszczanie towaru wybrakowanego byłoby w tej sytuacji największą głupotą. Później robiliby edycję rozszerzoną edycji rozszerzonej?

Usunięty
Usunięty
18/04/2008 08:40
Dnia 17.04.2008 o 18:54, Selv napisał:

CDP nie raczy podać powodu? :)

http://www.gram.pl/news_6wTqGu0_Premiera_Edycji_Rozszerzonej_gry_Wiedzmin_bedzie _przesunieta.html"Niestety intensywne prace nad angielską i niemiecką wersją językową przeciągają się. Tym razem gracze z całego świata dostaną bowiem do dyspozycji płytę zawierającą jednocześnie kilka wersji językowych, więc prace nad wersją niemiecką i angielską mają wpływ na opóźnienie całej Edycji Rozszerzonej. Ciągle trwają również negocjacje dotyczące daty premiery z wydawcami z różnych regionów świata, jako że firmie CD Projekt zależy na tym, aby gra ukazała się na całym świecie w tym samym czasie."Ot i powód.Żałuje, że po raz kolejny złamałem się i kupiłem premierową wersje (właściwie to dostałem, ale to detal)Usłyszeć Geralta po niemiecku?BEZCENNE:D-Elk- Dokładnie dlatego. Zapłaciłem więcej, więcej wymagam. Proste, nie? :)Zwróciłbym uwagę na czas przeszły.

Usunięty
Usunięty
18/04/2008 08:37
Dnia 18.04.2008 o 07:04, krzysiek-xxx napisał:

Bo co ze zabuliliście stówkę więcej?

Dokładnie dlatego. Zapłaciłem więcej, więcej wymagam. Proste, nie? :)Świat jest tak skonstruowany, ten kto ma więcej pieniędzy to ma więcej. Trzeba się przyzwyczaić i tyle :)

Usunięty
Usunięty
18/04/2008 08:24

Witam. Zlewa totalna. Podstawowa wersja skopana (bardzo długie wczytywanie, wszędzie te same twarze, to już są dwa wielki błędy, itp., itd.), później zapowiedź tak wielkiego patcha który się jeszcze spóźni... Ok spoko chcą zrobić wszystko na tip top, tylko moim zdaniem trzeba było przełożyć premierę całej gry, a nie sprzedawać półprodukt... Czuję się bardzo oszukany, kupiłem edycję przed premierową i co? W pudełku mam "wybrakowany" towar, który nawet znaczek wiedźmina składany z linii na książeczkach jest krzywy (i to nie tylko u mnie) :) Kasa poszła się kochać, teraz dostanę możliwość patcha do ściągnięcia SUPER :( Przy premierze powinna być informacja "przyznajemy się kilka rzeczy skopaliśmy, poczekajcie na patcha z pół roku" Tylko tak dalej, brawa dla CDPR.

Gunzzassin
Gramowicz
18/04/2008 07:04

Co ja tu czytam? "My posiadacze EK chcemy dodatków z rozszerzenia na płycie i... tylko my" a co to, inni posiadacze wiedźmina "zwykłego" nie mają do tego prawa? Że niby gorsi jesteśmy czy co? Nie moja wina, że żeś jeden z drugim siedział 2 tygodnie po 24h/dobę przed kompem i wyczekiwał EK, która w 22 godziny się rozeszła. Na moje nieszczęście kiedy zamawiałem EK już nie było, a kiedy dostałem moją wersję jakimś cudem kilka osób nie potwierdziło kupna EK i ostało się jeszcze kilka sztuk, ale wtedy już było za późno (taka mała dygresja)I tu moje pytanie w czym WY posiadacze EK jesteście lepsi od NAS posiadaczy zwykłych wydań? Bo co ze zabuliliście stówkę więcej? -.-" no comment!!!

Usunięty
Usunięty
18/04/2008 00:28

dla mnie trochę to dziwne. Dali najpierw zwykłą wersję poczekali aż grono ludzi w Polsce kupi ją a teraz wersja Extendet i to na dodatku przesunięta.. heheh może się założyć że kolejna masa ludzi się znajdzie na kupno tego. Cwanicię sie trochę tam na górze :pPozdrawiam.

Thoor
Gramowicz
18/04/2008 00:22

No cóż. Musiałem przespać zapowiedź edycji rozszerzonej. Ale to nic, gdyż informacji o Wiedzminie nigdy za wiele.

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 22:59

Poczekam, cierpliwy jestem. ;-) A że teraz premiery świetnych gier- czas minie szybko.

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 22:58

"chwila, chwila.....czyli że osoba która wcześniej kupiła wiedźmina nie będzie miała edytora djiin? ani 2 dodatkowych misji?"Będzie mieć możliwość pobrania paczki z internetu! Ale ja jak juz wspominałem, to nie to samo ;)

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 22:54

A okładkę do płyty z muzyką inspirowaną dostaniemy w wersji JPG do wydruku? Thx. Zrobilibyście pakiet rozszerzający - niepowielający elementów podstawowej edycji, dla osób, które ową kupiły...

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 22:53
Dnia 17.04.2008 o 22:42, Xlol1 napisał:

chwila, chwila.....czyli że osoba która wcześniej kupiła wiedźmina nie będzie miała edytora djiin? ani 2 dodatkowych misji?

Masz zarejestrowaną grę? To wszystkie dodatki z ed. rozszerzonej będziesz mógł sobie ściągnąć z sieci przez opcję aktualizacji.

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 22:48

A ja Wiedzmina przeszedlem 2 razy i gdybym mial kase to moze i bym kupil ta rozszerzona edycje szczegolnie ze wzgledu na rozne optymalizacje i nowe postacie drugoplanowe ;] Wiedzin to piekna gra. Takowe strafiaja sie bardzo zadko. Ostatnia taka byla dla mnie chyba Mafia, albo Bioshock :]

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 22:42

chwila, chwila.....czyli że osoba która wcześniej kupiła wiedźmina nie będzie miała edytora djiin? ani 2 dodatkowych misji?

Sandro
Gramowicz
17/04/2008 22:34

O.o Pierwsze słyszę o jakiejś rozszerzonej edycji Wiedźmina!

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 22:26

Nie mogę się doczekać aż pobiorę te dodatki. :)

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 22:23

Kurcze... wszystko fajnie i pieknie. Cieszę się, że ta edycja powstanie ale...Dla mnie jako kolekcjonera kultowych gier komputerowych to tragedia. Nie mam zbyt wiele pieniędzy, nie pozwolę sobie na pewno na drugą kopie Wiedźmina, jednak każdy kolekcjoner wie, że nic nie daje tyle satysfakcji co posiadanie danego tytuły w takim stanie jaki został wydany a wiec, premierowe opakowanie, płyty, wszystkie instrukcje, mapy, poradniki itd. Re-edycje w postaci extra klasyk czy innych, które mają zmieniony wygląd i zawartość to już nie jest to.Edycja rozszerzona Wiedźmina to smakowity kąsek... ale premierowe wydanie powinno zostać przez CDP wymienione na to, które pojawi sie ... kiedyś. Ściągany patch, nagrywanie na płytkach dodatkowych zawartości to już nie to samo co oryginalne premierowe wydanie! Mam nadzieję, że CDP również rozważy taką możliwość, choćby za niewielką dopłatą... ale nie koniecznością kupowania drugiego Geralta. Nie, to nie chodzi o to, że nie chcę spierać polskiego przemysłu growego. Chodzi o zasady.

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 22:15

To w końcu jak jest z tymi dodatkami? Czy posiadacze wersji podstawowej będą mogli ściągnac dodatki z neta za free? Bo każdy mówi co innego. ;]A tak BTW bardzo fajny pomysł z tą edycją. Ci, którzy do tej pory nie zakupili Wiedźmina, po prostu MUSZĄ ją miec! MUSZĄ!!! :P

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 22:14

Ha! Dobrze, iż jeszcze nie miałem okazji pograć - cierpliwość zaowocuje maksymalnie dopracowaną rozgrywką ^^

gnysek
Gramowicz
17/04/2008 22:07
Dnia 17.04.2008 o 20:10, Darkstar181 napisał:

> Ta wersja rozszerzona powinna być za friko dla tych co mają wersję kolekcjonerską Wiedźmina(między > innymi ja). Przecie pisze jak wół, że wszystkie dodatkowe elementy będziesz mógł sobie pobrać z internetu...

Nie, pisze, że posiadacze wersji podstawowej "będą mogli pobrać ścieżkę dźwiękową i wymienione utwory z Internetu". A o dodatkach i poprawkach nic nie widzę.

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 22:01

Coś ostatnio za częste te poślizgi - że z zagranicą nie można się dogadać OK, ale na własnym podwórku?

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 21:52

Ale interes na tym wiedźminie... ciekawe, co potem.

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 21:48

a kazdy z posiadaczy EK ma w piwnicy tlocznie oraz drukarnie coby to co sobie sciagnie ladnie sie kompletowalo z posiadana ek - prawda?byc moze jest jakis sposob by wymoc na cdp doslanie dodatkowych elementow posiadaczom ek ale nie znam go :/

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 21:29

ja mam aktualnie przeprowadzkę na głowie, więc sie nawet cieszę:-) poza tym zagram ponownie w wiedźmina, jak zmienię komputer, na co sie nie zanosi, bo wydatki mam mieszkaniowe...

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 21:24
Dnia 17.04.2008 o 20:41, gaax napisał:

Jeśli jest tak, że nowa wersja będzie zawierać rzeczy niedostępne osobom, które zakupiły wcześniej EK bardzo źle świadczy to o polityce CDP. Klient kupując edycję kolekcjonerską, jest przekonany, że dostaje wszystko co jest związane z grą i jeśli się to zgadza firma zdobywa jego zaufanie i wiarygodność. Jeśli natomiast jest inaczej, tą wiarygodność traci, a to korzyścią dla firmy nie jest. Klient, który czuje się zrobiony w balona. Zwłaszcza, że premiera gry od jej dopakowanej wersji oddalona jest w czasie o kilka miesięcy.

W przedostatnim Insiderze CDP z ostatniego CD Action byla informacja, ze zarejestrowani posiadacze Wiedzmina beda mogli sciagnac wszystkie poprawki z nowej edycji wiedzmina za darmo.

Marko_Pele
Gramowicz
17/04/2008 21:20
Dnia 17.04.2008 o 20:42, Gol Galad napisał:

> (..)btw Może będzie jakiś przywilej dla właścicieli EK, że im powysyłają te elementy dodatkowe elementy, płyta z D''jinnim, patchami??? x)

Ha ha! można by można ... xD jakąś petycje czy coś :P A co do ceny, ktoś tam się wypowiadał że cena będzie taka sama jak za obecnego Wieśka, więc myślę że w 70 dychach się zmieszczą ^^ oby...

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 20:43
Dnia 17.04.2008 o 20:29, Valium napisał:

Cena ma byc taka jak podstawowe wydanie (czyli 99zl). No i nie ukrywajmy, ze to wcale nie jest jakis mocny cios, bo chyba nikt nie czeka z wywieszonym jezorem aby zobaczyc 100 nowych gestow czy wiecej postaci, albo nowy inwentarz - kto chcial to juz przeszedl ta gre.

A kto nie chciał to za pół roku kupi edycje rozszerzona za 20 zł w eXkn (czy jakoś tak ;P).

Gol_Galad
Gramowicz
17/04/2008 20:42
Dnia 17.04.2008 o 20:16, Marko Pele napisał:

Kurcze, aż się rodzi w człowieku pokusa ponownego nabycia Wiedźmina ^^ Dobra robota panowie i panie Redzi i cały CDP :)

Jap, u mnie to samo. Ze względu tylko na tę płytkę z inspirowaną muzyką z gry, chociaż, dla mnie szkoda kolejnej stówki, która raczej powinna pójść na Mass Effect... xdA resztę trzeba ściągać, ponieważ już się posiada...btw Może będzie jakiś przywilej dla właścicieli EK, że im powysyłają te elementy dodatkowe elementy, płyta z D''jinnim, patchami??? x)

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 20:41

Jeśli jest tak, że nowa wersja będzie zawierać rzeczy niedostępne osobom, które zakupiły wcześniej EK bardzo źle świadczy to o polityce CDP. Klient kupując edycję kolekcjonerską, jest przekonany, że dostaje wszystko co jest związane z grą i jeśli się to zgadza firma zdobywa jego zaufanie i wiarygodność. Jeśli natomiast jest inaczej, tą wiarygodność traci, a to korzyścią dla firmy nie jest. Klient, który czuje się zrobiony w balona. Zwłaszcza, że premiera gry od jej dopakowanej wersji oddalona jest w czasie o kilka miesięcy.

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 20:37

"...zwiększona zostanie znacząco różnorodność postaci drugoplanowych..."Oj taaak...Jest to w sumie jedyna rzecz, jaka kuła mnie w oczy podczas gry...Każda staruszka wygląda identycznie, itp, itd. ARGH ! ;p

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 20:37

Mamy być zaskoczeni?Bo mnie to jakoś nie dziwi :P

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 20:29

Cena ma byc taka jak podstawowe wydanie (czyli 99zl). No i nie ukrywajmy, ze to wcale nie jest jakis mocny cios, bo chyba nikt nie czeka z wywieszonym jezorem aby zobaczyc 100 nowych gestow czy wiecej postaci, albo nowy inwentarz - kto chcial to juz przeszedl ta gre.

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 20:28

Ja już kompletnie o tym zapomniałem :P ech... szkoda że w moim ek nie miałem WSZYSTKICH bajerów ;/

Gofer31
Gramowicz
17/04/2008 20:17

Maaatko, ja to wogole juz zapomnialem o tym ze cos takiego ma wyjsc :P.I tak, nadal jestem zly ze w kolekcjonerce nie mialem plytki z muzyka inspirowana ;/

Marko_Pele
Gramowicz
17/04/2008 20:16

Kurcze, aż się rodzi w człowieku pokusa ponownego nabycia Wiedźmina ^^ Dobra robota panowie i panie Redzi i cały CDP :)

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 20:16

A nie bede sie wyzlosliwial i pisal rzeczy w stylu, ze bardzo bym sie zdziwil jakby cos co jest zwiazane z Wiedzminem wyszlo w terminie podanym przez tworcow. I nie, nie jest to aluzja chocby do Edycji Kolekcjonerskiej. :)

Darkstar181
Gramowicz
17/04/2008 20:10
Dnia 17.04.2008 o 20:09, pitors89 napisał:

Ta wersja rozszerzona powinna być za friko dla tych co mają wersję kolekcjonerską Wiedźmina(między innymi ja).

Przecie pisze jak wół, że wszystkie dodatkowe elementy będziesz mógł sobie pobrać z internetu...

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 20:09

Ta wersja rozszerzona powinna być za friko dla tych co mają wersję kolekcjonerską Wiedźmina(między innymi ja).

Darkstar181
Gramowicz
17/04/2008 20:04

Obsuwa obsuwą. Ja chciałbym wiedzieć ile będzie kosztować nowe wydanie.Obecne potaniało do 69zł. To ile będzie wynosić cena nowego? Ta sama cena, czy standardowo, 99zł?

gnysek
Gramowicz
17/04/2008 20:03

"nie ukaże się w planowanym terminie" i "zostanie podane wkrótce" to dwa moje ulubione zwroty jakie padają ze strony CDP Red czy gram.pl - mówią równie dużo co mało. I tyle samo są warte :)No nic, ale pozyjemy, zobaczymy co z tego wyjdzie i kiedy wyjdzie :D

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 20:01

ostatnio były aukcje po 200 pln i więcej. teraz sam zobacz ;)@M_Powerźle słyszałeś

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 19:56

Boże. Blablabla. Po co w ogóle podawać terminy, skoro i tak prawie każdy jest przesuwany. Nie lepiej brać przykłąd z Blizzarda?

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 19:51

kod gry by poprawili bo slyszalem ze nie to badziewie dwuch rdzeni nie potrafi obsluzyc a jeden rdzen zawsze na 100% obciaza niezaleznie od tego jakie ma taktowanie... :/ a oni sie jakimis sciezkami dzwiekowymi zajmuja!

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 19:49

Co to ma być?? Edycja Rozszerzona będzie miała rzeczy, których nie będzie w PATCHACH?? Nie zostaje nic innego jaku znowu kupić grę. Nie chce mieć okrojonej wersji, to wszystko powinno być do ściągnięcia z neta.O boże.

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 19:32
Dnia 17.04.2008 o 19:08, szypek26 napisał:

buuuu! akurat ta obsuwa mnie dość mocno zasmuciła, bo się czaję na to wydanie. ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - za to mogę sobie kupić słuchawki, a na ER przyjdzie czas po ponownym uzbieraniu stówki ^^ mam nadzieję, że w zamian dorzucą jeszcze jakiś bunus... może medalion Wiedźmina? kupiłbym go, ale na allegro schodzi po dwie stówki. chociaż, to byłoby trochę nie fair względem tych, co zakupili EK xP ... a może jednak? chociażby w kiepskiej jakości? albo miniaturka srebrnego miecza jako nożyk do listów? :D

Po ILE schodzi medalion?Oj moze go jednak wystawie na allegro :D

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 19:31

No, miejmy nadzieję, że przesunięcie premiery wyjdzie na korzyść ;-)

Sephirath
Gramowicz
17/04/2008 19:30

Łoj, będzie ściąganie jak to tylko umieszczą na stronie :P

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 19:24

Mnie najbardziej ciekawi cena tej edycji.

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 19:23

Uuuu nieładnie tak :P Ale i tak pełno osób teraz będzie grało przez długi czas w AC, więc nie ma się czym przejmować :)

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 19:22

Szkoda ale co zrobic bedziemy czekac;)

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 19:22

Bardzo dobrze bo za duzo mam gier które musze skończc poza tym w tych miesiacach duzo tytulow juz zakupilem i trzeba zaoszczedzic :D

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 19:21
Dnia 17.04.2008 o 19:09, amellas napisał:

Z nieco innej beczki: zainstalowałem patch 1,3 do Witcherka, odpalam dodatkową opowieść i co się ukazuje mym oczom? A raczej uszom, choć oczy też oberwały...: Brak ścieżek dialogowych; Namiot bandytów i niektóre postaci bez nałożonych tekstur. Co to jest, powiedzcie? Jeżeli edycja rozszerzona utrzyma taki poziom to dzięki wielkie, postoję. Choć zassać, zassę co by przetestować.

A czego sie spodziewałeś po PATCHU ?? Jak bedziesz miał Edytorek to też nie bedziesz miał słyszalnnych dialogów w swoich przygodach . :P No chyba, że sobie bedziesz podkładał dźwięk podczas grania :)

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 19:20
Dnia 17.04.2008 o 19:09, amellas napisał:

Brak ścieżek dialogowych;

To nie jest błąd. "Cena neutralności" została wykonana za pomocą edytora dostępnego dla zwykłych graczy, a edytor nie posiada generatora głosów. Chcesz mieć nagłośnienie, to wynajmij sobie aktorów. Inaczej tego nie załatwisz.

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 19:20

Pisali kiedyś, że 99,90zł

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 19:18
Dnia 17.04.2008 o 19:09, amellas napisał:

Brak ścieżek dialogowych;

ścieżek nie ma i nie będzie. przeciez to jest "dodatkowa przygoda" innymi słowy "mod"...

Dnia 17.04.2008 o 19:09, amellas napisał:

Namiot bandytów i niektóre postaci bez nałożonych tekstur.

u mnie jest wszystko ok. zapewne masz słabą grafę albo problem ze sterami@White EaglePosiadacze podstawowej wersji Wiedźmina będą mogli pobrać ścieżkę dźwiękową i wymienione utwory z Internetu. dżina już można pobierać, podobnie patcha 1.3. mody - oczywiście też. inne zabawki typu "dodatkowe 100 ruchów ręką" będą chyba tylko do kupienia razem z ER@VertigoŁDZzapewne 100. gdyby CDP zażądał więcej, byłby to ewidentnt wał

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 19:12

A czy ktos zna chocby przyblizona cene tej wersji ?

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 19:12

> Pozostaje mieć nadzieję, że CDP dorzuci do tego odpowiedni stojak na pudełka do tych 6 płytek...Ja sie doliczylem 5 .... Gra + Edytor + Muzyka (2x chyba ^^) + Materialy dodatkowe (tworzenie gry). A misje dodatkowe beda na plycie z gra (odrazu) albo z edytorem (watpie)

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 19:10

Czy te nowości będzie można pobrać z netu jeśli ktoś ma "starszego" wiedzmina ?

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 19:09

Z nieco innej beczki: zainstalowałem path 1,3 do Witcherka, odpalam dodatkową opowieść i co się ukazuje mym oczom? A raczej uszom, choć oczy też oberwały...:Brak ścieżek dialogowych;Namiot bandytów i niektóre postaci bez nałożonych tekstur.Co to jest, powiedzcie? Jeżeli edycja rozszerzona utrzyma taki poziom to dzięki wielkie, postoję. Choć zassać, zassę co by przetestować.

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 19:08

buuuu! akurat ta obsuwa mnie dość mocno zasmuciła, bo się czaję na to wydanie. ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - za to mogę sobie kupić słuchawki, a na ER przyjdzie czas po ponownym uzbieraniu stówki ^^ mam nadzieję, że w zamian dorzucą jeszcze jakiś bunus... może medalion Wiedźmina? kupiłbym go, ale na allegro schodzi po dwie stówki. chociaż, to byłoby trochę nie fair względem tych, co zakupili EK xP ... a może jednak? chociażby w kiepskiej jakości? albo miniaturka srebrnego miecza jako nożyk do listów? :D

Kifa
Gramowicz
17/04/2008 19:00

Podobne zapewnienia słyszeliśmy przy okazji premiery pierwotnej wersji gry i jak się okazuje - ich spełnienie wyszło twórcom mocno średnio... Oby tym razem to NAPRAWDĘ była prawda i obyśmy się odczekali rzeczywiście czegoś wartego czekania. Ja osobiście w swojego Wiedźmina z różnych przyczyn jeszcze nie grałem. Teraz czekam na rozszerzenie i oby było warto...

Crolug
Gramowicz
17/04/2008 18:58

Minus - jeszcze ani razu CDPR nie wydało niczego w planowanym terminie.Plus - jeszcze ani razu nie wyszło to CDPR na złe, a wręcz przeciwnie, mimo kilku obsuw premiera Wiedźmina odbyła się zbyt szybko, czego niewątpliwym dowodem jest konieczność wydawania EE.

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 18:57

błąd w krótkiej treści newsa:"Edycja rozszerzona Wiedźmina nie ukaże się we wcześniej planowanym terminem"powinno być chyba: we wcześniej planowanym terminie

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 18:56

To ja niniejszym strzelam Wam przepięknego LOLa, CD-Projekt Red xD

Usunięty
Usunięty
17/04/2008 18:54

CDP nie raczy podać powodu? :)"Bo tak" to raczej smutna wyjaśnienie.Zdanie o przełożeniu i cała reszta ochów i achów :)Uwielbiam to!