W listopadzie PS4 przejdzie na ciemną stronę mocy, czyli nowa wersja PS4 zapowiedziana

Katarzyna Dąbkowska
2015/08/17 08:45

Pojawią się dwie wersje pakietów. Jedna z nich trafi jednak jedynie na półki Wal-martu.

W listopadzie PS4 przejdzie na ciemną stronę mocy, czyli nowa wersja PS4 zapowiedziana

Podczas tegorocznej imprezy D23 Expo poinformowano, że w listopadzie tego roku nowa wersja PlayStation 4 przejdzie na ciemną stronę mocy. Dokładniej rzecz ujmując – dostaniemy możliwość zakupu nowej wersji konsoli inspirowanej Gwiezdnymi Wojnami.

Do sprzedaży trafią dwa zestawy – jeden przeznaczony dla dorosłych graczy, drugi bardziej wycelowany w młodsze pokolenie. Oba będą zawierały konsolę z 500GB dyskiem i wizerunkiem Dartha Vadera. Do pakietu dołączy również inspirowany Vaderem pad z białymi i czerwonymi przyciskami (jak widać na załączonych obrazkach).

W zestawie dla dorosłych graczy znajdziemy Star Wars: Battlefront Deluxe Edition oraz kody na pobranie kilku klasycznych tytułów: Super Star Wars, Star Wars: Racer Revenge, Star Wars: Jedi Starfighter oraz Star Wars Bounty Hunter. Wspomniane pozycje w dniu swojej premiery na PS4 będą zawierały znacznie lepszą oprawę graficzną oraz wsparcie dla trofeów.

Natomiast zestawem pakiet będzie zawierał w sobie egzemplarz Disney Infinity 3.0 wraz z pakietem The Rise Against the Empire Play Set Pack, figurką Boby Fetta oraz podstawką przenoszącą figurki do gry, a także wspomniane wcześniej kody na gry. Ten pakiet będą mogli zakupić jedynie klienci sklepu Wal-mart.

GramTV przedstawia:

W sprzedaży dostępna będzie również wersja zwykła, czarna wraz z takim samym pakietem, jak w przypadku wersji z Star Wars: Battlefront Deluxe Edition. Wszystkie te zestawy będą udostępnione 17 listopada. Poniżej znajdziecie wideo z zapowiedzią i kilka screenów.

Komentarze
12
Usunięty
Usunięty
18/08/2015 11:41

Wersja z MGSV IMO lepsza.

Usunięty
Usunięty
18/08/2015 11:33

Ładnie to wygląda.Gdyby ta edycja była dostępna, gdy kupowałem PS4 i cena nie byłaby wyższa to chętnie bym sobie taką zafundował.Ale teraz to już moja PS4 jest zadomowiona i na takie cuda patrzę tylko jako ciekawostki :)

KannX
Gramowicz
17/08/2015 23:17

PREJ-STEJSIO! Świetna edycja, pasuje idealnie do konsoli.
Trwa Wczytywanie