Ujawniamy tytuły nowej eXtra Klasyki

PlushowyMisio
2008/04/04 19:00

Już w kwietniu zadebiutuje nowa odsłona cyklu eXtra Klasyka. Już dzisiaj rozpoczynamy prezentację tytułów, które pojawią się w odświeżonej edycji serii.

eXtra Klasyka powstała w 2001 roku. Od tego czasu sprzedano ponad 3.5 miliona gier z tej serii. CD Projekt zdecydował się jednak zamknąć serię po to... aby chwilę później ogłosić start nowej eXtra Klasyki. Największą zmianą (oprócz wyglądu i wielkości pudełek) jest wprowadzenie trzech różnych wydań: eXtra Klasyka HIT, DODATEK i GOLD.Ujawniamy tytuły nowej eXtra Klasyki

Dzisiaj rozpoczynamy prezentację tytułów, które trafiły do "odświeżonej" serii. Kolejne tytuły będziemy prezentować od przyszłego poniedziałku do piątku.

Aby zobaczyć jakie gry pojawią się w serii eXtra Klasyka zapraszamy: tutaj

GramTV przedstawia:

Komentarze
62
Blackhand
Gramowicz
08/04/2008 13:26

RTCW (+ET) masz w serii BoA wydawanej przez LEM (25 PLN, o ile dobrze pamiętam). AvP można kupić już tylko na Allegro (i w zagranicznych sklepach) - niby w Wirtusie można złożyć zamówienie na AvP2, ale nie wiadomo, czy to nie jakaś pomyłka czy coś w tym stylu.CDP nie jest jedynym dystrybutorem gier w Polsce, który ma swoją tanią serię :).

Feallan
Gramowicz
07/04/2008 17:45

Błeeeeee, żadnej ciekawej gry. :P

Usunięty
Usunięty
07/04/2008 17:43

Nie orientuję się, czy zostały wydane takie klasyki jak np. Aliens vs. Predator czy Return to Castle Wolfenstein.A szkoda...




Trwa Wczytywanie