World in Conflict w planie wydawniczym CD Projekt!

CD Projekt
2007/05/22 15:53
53
0

CD Projekt z przyjemnością informuje, że plan wydawniczy firmy został wzbogacony o świetnie zapowiadającą się strategię czasu rzeczywistego - World in Conflict.

Gra World in Conflict przedstawia alternatywną rzeczywistość, w której Związek Radziecki nigdy nie upadł, a Sowieci dokonują inwazji zbrojnej na Stany Zjednoczone. Na pojedynczego gracza czeka bardzo ciekawa pod względem fabularnym kampania, w której poprowadzimy wojska amerykańskie i ich sprzymierzeńców do walki z siłami ZSRR.

Szczególnie interesująco zapowiada się tryb wieloosobowy, w którym oprócz wojsk amerykańskich, będziemy mogli objąć kontrolę nad wojskami sowieckimi i siłami NATO. Rozgrywka jest bardzo prosta do opanowania, a brak konieczności gromadzenia surowców i ogromny dynamizm rozgrywki sprawia, że dostarczanie jednostek na pole bitwy przypomina tzw. "respawnowanie się" rodem z gier FPS! Zresztą to nie jedyne skojarzenie z dynamicznymi, wieloosobowymi grami FPS jakie budzi World in Conflict. Podobnie jak w grach typu Counter Strike, czy Battlefield, bardzo ważna jest koordynacja działań drużynowych. Podczas gdy jeden z graczy będzie odpowiedzialny za kierowanie piechotą, inny obejmie kontrolę nad artylerią, a jeszcze inny nad lotnictwem itd.

Gra World in Conflict ukaże się już we wrześniu, w pełnej polskiej wersji językowej i w cenie 99,90 PLN. Więcej informacji pod adresem www.gram.pl/WiC.

GramTV przedstawia:

Komentarze
53
kumbol
Gramowicz
10/09/2007 17:20

nie wiem czy dobrze rozumiem, czy PEŁNA polska wersja znaczy, że wszelkie dialogi również będą po polsku ? ;>No ciekawe to będzie nie powiem, oby tylko zachowano klimat i by brzmiały one w polskim wykonaniu równie efektownie i wiarygodnie jak po angielsku :)Jakieś info o Dubbingu, kto podłoży głos czy coś ? :) Chyba jeszcze nie było żadnego info na ten temat a premiera już za 10 dni jakby nie patrzeć ;) Pozdrawiam!

KoneR1
Gramowicz
28/05/2007 19:15

Kupię to na 100%! :D

poldek890
Gramowicz
27/05/2007 10:28

Nie obchodzi mnie kto i jak wydaje tą grę, ale widać że zapowiada się świetnie

FiN
Gramowicz
26/05/2007 07:47
Dnia 24.05.2007 o 11:22, foxie napisał:

>BTW: Kto robi tę grę ? Bo jeśli Amerykanie, to dziwna ta ich bojaźń przed Ruskimi :) >A żeby nie było, fajnie że wyda grę CDP :) >Dlaczego? Gra spełnia wszelkie wymagania by być produkcją made in USA, starczy spojrzeć przeciwko komu toczy >się walka i kto atakuje, dokładając do tego pomoc udzielaną biednym sojusznikom z Europy którzy sami bez >wielkiego brata zza oceanu nic nie potrafią. Przypomnijcie sobie C&C Generals z amerykańskimi czołgistami krzyczącymi: "Preserving freedom!"..... żałosne...

Grę robią szwedzi, a oprócz amerykanów w kampanii będzie można też zagrać siłami NATO. Twórcy mówią że mają dobry powód w fabule by oddzielić USA od NATO.Nieprzesadzajcie z tą niechęcia do amerykanów, może są troche przekoloryzowani na ''tych dobrych'' (tak jak ruscy na ''tych złych'', bo bardziej prawdopodobne by było że to NATO zaatakuje układ warszawski), ale gdyby nie oni to Stalin szybciuteńko by zajął całą poniemiecką Europe.

sferis
Gramowicz
24/05/2007 21:47

Bardzo mnie to cieszy! :-)

sferis
Gramowicz
24/05/2007 21:47

Bardzo mnie to cieszy! :-)

seba-76
Gramowicz
24/05/2007 19:51

rany,ktos mi powie jak to wogole wyglada ?? jak sie tym steruje ??ok - strategia ale jak wyglada multiplayer ??czemu nie ma zamieszczonych screenowscreen to taki obrazek, ktory sie uzyskuje poprzez nacisniecie klawisza " Print Screen SysRq " a nie jakies zdjecia z dema czy trailera !!!!czy to jest FPS czy widzimy calosc z pozycji 3 osoby, a moze jest tylko widok z gory pod katem i myszka zaznaczamy obiekty i nadajemy im ruch czy zadanie walki ???admini please licze na Was bo po uzyciu google dostaje to samo co tu :: fajne demka ale zero konkretow.na stronie sierra tak samoktos gdzies rzucil haslem ze to jest strategia ale FPS jak Battlefield 2 - ile w tym prawdy ??dzieki sliczne za konkret odp.

seba-76
Gramowicz
24/05/2007 19:51

rany,ktos mi powie jak to wogole wyglada ?? jak sie tym steruje ??ok - strategia ale jak wyglada multiplayer ??czemu nie ma zamieszczonych screenowscreen to taki obrazek, ktory sie uzyskuje poprzez nacisniecie klawisza " Print Screen SysRq " a nie jakies zdjecia z dema czy trailera !!!!czy to jest FPS czy widzimy calosc z pozycji 3 osoby, a moze jest tylko widok z gory pod katem i myszka zaznaczamy obiekty i nadajemy im ruch czy zadanie walki ???admini please licze na Was bo po uzyciu google dostaje to samo co tu :: fajne demka ale zero konkretow.na stronie sierra tak samoktos gdzies rzucil haslem ze to jest strategia ale FPS jak Battlefield 2 - ile w tym prawdy ??dzieki sliczne za konkret odp.

Daroonjace
Gramowicz
24/05/2007 11:22

>BTW: Kto robi tę grę ? Bo jeśli Amerykanie, to dziwna ta ich bojaźń przed Ruskimi :)>A żeby nie było, fajnie że wyda grę CDP :)>Dlaczego? Gra spełnia wszelkie wymagania by być produkcją made in USA, starczy spojrzeć przeciwko komu toczy >się walka i kto atakuje, dokładając do tego pomoc udzielaną biednym sojusznikom z Europy którzy sami bez >wielkiego brata zza oceanu nic nie potrafią.Przypomnijcie sobie C&C Generals z amerykańskimi czołgistami krzyczącymi: "Preserving freedom!"..... żałosne...

Grzesiek20
Gramowicz
23/05/2007 19:41

Ja boje się że ta gra będzie tak realistyczna jak np: c&c generals w której to czołgi nie potrafiły celnym strzałem z działa zabić piechura, po screenach widzę że żołnierz z granatnikiem ppanc. chodzi z nim cały czas na ramieniu a powinien mieć też karabinek. Co mi się narazie podoba to mnogość pojazdów, oraz grafa ale wygląd to niewszystko, ja lubię gry realistyczne takie jak choćby hearts of iron 2 doomsday. Ciekaw jestem wymagań, ale narazie pozostaje mi tylko czekać bo na wersje beta się niezałapałem

Darkstar181
Gramowicz
23/05/2007 09:46
Dnia 23.05.2007 o 09:44, roos- napisał:

Myslicei ze Starcraft wyjdzie na jesieni? :)

Starcraft wyszedł jakieś 10 lat temu:)Chyba że chodzi o Starcraft II...Wiem, czepiam się słówek...no ale w ogóle to co to ma do World in Conflict?

roos
Gramowicz
23/05/2007 09:44

Myslicei ze Starcraft wyjdzie na jesieni? :)

Gabryk
Gramowicz
22/05/2007 22:51

Oooo jak milo, ciekawie się zapowiada

cd-wiedzimin
Gramowicz
22/05/2007 21:47

zapowiada się gorąca jesień zaróno dla pctowców jak i konsolowców PC:Crysis,Medal of Honor: Airborne,FIFA 08,Need for Speed Pro Street,Tabula Rasa,TimeShift,Wiedźmin,World in Conflict,Warhound KONSOLE:mass effect,HALO3,SKATE,Army of Two,Battlefield: Bad Company,Lost Odyssey,GTA 4,

Seqiu
Gramowicz
22/05/2007 20:52

Za bardzo nie przepadam za tego typu gierkami i w tym przypadku nie zrobię wyjątku... ;)

Flurry
Gramowicz
22/05/2007 20:46

O To bardzo dobrze :)

grand10pelu
Gramowicz
22/05/2007 20:39

Zapowiada się szybki i dynamiczny RTS, zdecydowanie nie dla mnie:(

stanlee
Gramowicz
22/05/2007 20:23

No i bardzo dobrze;).

ko-nik
Gramowicz
22/05/2007 20:18

Nie, nie...zdecydowanie nie dla mnie. CDP mogło by wydać coś co mnie bardziej interesuje ;P

morthi
Gramowicz
22/05/2007 20:18

bardzo chetnie bym kupil... ale starcraft 2 wychodzi :) a ze starcraftem 2 jak dla mnie nie ma sie co mierzyc nawet jesli World in Conflict bedzie wygladac tak slicznie jak na trailerach

dRaiser
Gramowicz
22/05/2007 20:12

Gra zapowiada się fajnie, ale u mnie osobiście przegra pewnie z Witcherem i GW:EOTN... Ale jeśli jednak bym się miał skusić, to cieszę się, że wyda go CeDeP.

Markus89
Gramowicz
22/05/2007 19:57

Bardzo się cieszę z tego, że CDP wydaje World in Conflict. Pewnie będzie ładna kolekcjonerka (ale i tak jej nie kupię ;P), no i standardowe wydanie na poziomie. Ogólnie to fajnie ;)

Joannita
Gramowicz
22/05/2007 19:38

Kurcze no, akurat wtedy kiedy wiedźmin wychodzi.

Renchar
Gramowicz
22/05/2007 19:33

Dobrze i chwała im za to :)

Wiesniakoo
Gramowicz
22/05/2007 19:15

Nie wierzę! Taka gra w małej firmie dystrybującej programy dla dzieci? Nie, to jest żart! :-)/Sarkazm MODE OFFPS: Dobrze, że wydaje to CDP, Cenega by taką licencję schrzaniła...

strajker
Gramowicz
22/05/2007 18:52

Mam nadzieję że nie mylisz się i w singlu będę mógł (za jakiś czas) tropić... terrorystów amerykańskich i zwalczać ich ruch oporu - zakłócających normalizację i odbudowę powojennej Ameryki:))PS1.Multi mi nic nie daje - bo... nie gram w multi i raczej nie mam zamiaru grać w multi:)Ja chcę (przepraszam za "ja chcę") aby w singlu było to co jest w multi!!! Tam (w multi) można sobie wybrać stronę sowiecką:))2.Żeby nie było wątpliwości - nie jestem zwolennikiem Czerwonych ale nie lubię również dyktatu innych i jedynie słusznych (amerykańskich) "bohaterów" w grach.Po prostu zaczynam nie kupować to co zawiera (li tylko) amerykańską propagandę!:)

SSj2
Gramowicz
22/05/2007 18:35

strajker, no wiesz... w multi raczej będzie można grać od początku albo Ameryką, albo Sowietami ;) A Single (dłuuugie) Ameryką :) Gdzieś za 3 miesięce usłyszymy o dodatku ;P

strajker
Gramowicz
22/05/2007 18:27
Dnia 22.05.2007 o 18:20, SSj2- napisał:

A mi się coś wydaje że w dodatku (przewiduję, że wyjdzie) będzie można objąć stronę Sowiecką ;P

No to poczekam sobie aż gra będzie z dodatkiem i będzie można sobie wybrać stronę przeciwną - niestety nie lubię amatorów: "chcesz zwiedzić świat wstąp do armii USA " ani generalnie "herosów" z Hameryki:)A grę chciałem kupić – ale widzę że jak na razie jest tylko opcja "jedynie słuszna" :P

SSj2
Gramowicz
22/05/2007 18:20

A mi się coś wydaje że w dodatku (przewiduję, że wyjdzie) będzie można objąć stronę Sowiecką ;P

strajker
Gramowicz
22/05/2007 18:05

Hmm?Cyt.: "Na pojedynczego gracza czeka bardzo ciekawa pod względem fabularnym kampania, w której poprowadzimy wojska amerykańskie i ich sprzymierzeńców do walki z siłami ZSRR. "To nie będzie można sobie wybrać w singlu strony sowieckiej i tłuc Amerykańców?Eeee :(Amerykanie? Nie dziękuję:)

Zaix_91
Gramowicz
22/05/2007 17:42

A to Ci niespodzianka. ^^ World in Conflict w planie wydawniczym CD Projekt...

BigM
Gramowicz
22/05/2007 17:34

Zapowiada się ciekawie (zwłaszcza po tym, co czytałem o tej grze w CDA). Miejmy tylko nadzieję, że CDP nie spartaczy polonizacji, jak to mają w zwyczaju podczas tworzenia PEŁNYCH polskich wersji. Cóż... trzeba mieć nadzieję.

master_matrox
Gramowicz
22/05/2007 17:27

Aż ciarki przechodzą, jak się pomyśli o tym, ile świetnych tytułów trzeba będzie kupić jesienią :D

Kris_bla
Gramowicz
22/05/2007 17:18

Czyli czeka nas kolejna super hiper wersja "polska"... Ehh szkoda...

pankowy
Gramowicz
22/05/2007 17:11

Czekam, czekam i jeszcze raz czekam ;)

roos
Gramowicz
22/05/2007 17:04

Szwedzi z Malmoe robia.

dark_master
Gramowicz
22/05/2007 17:01

Dlaczego? Gra spełnia wszelkie wymagania by być produkcją made in USA, starczy spojrzeć przeciwko komu toczy się walka i kto atakuje, dokładając do tego pomoc udzielaną biednym sojusznikom z Europy którzy sami bez wielkiego brata zza oceanu nic nie potrafią.A tak w ogóle to chyba produkcja europejska ;p

Huksi
Gramowicz
22/05/2007 16:53

Ja wprost przeciwnie :) Uwielbiam klimaty "zimno-wojenne". BTW: Kto robi tę grę ? Bo jeśli Amerykanie, to dziwna ta ich bojaźń przed Ruskimi :)A żeby nie było, fajnie że wyda grę CDP :)

Dann
Gramowicz
22/05/2007 16:47

Nie lubię gier "we współczesnych klimatach" (lub doń zbliżonych). Preferuję coś bardziej S-F lub Fantasy. Są dla mnie pewne bariery klimatyczne, które powodują iż danych tytułów nie kupuję, choćby nie wiem jak były dobre (np. klimaty orientalne, z okresów czysto historycznych lub właśnie współczesne tudzież bliskie nim).Do takich gier niestety zalicza się właśnie "WiC" (z "i" w środku :-P). Także ja tej grze już podziękuję.

AdZero
Gramowicz
22/05/2007 16:39

No cóż, dobrze, że to CD-Projekt wydaje te grę. Ciekawe, czy będzie EK, a jeśli tak, to jak będzie wyglądała. <;

woko27
Gramowicz
22/05/2007 16:26
Dnia 22.05.2007 o 16:14, Geglash napisał:

Zanim skomentujesz newsa zapoznaj się z nim przez zrobienie czegoś więcej niż obejrzenie obrazka.

Spox.

Dnia 22.05.2007 o 16:14, Geglash napisał:

Czy Call of Duty jest twoim zdaniem "strategią czasu rzeczywistego"?

Nie, nie jest. Po prostu w oczy rzuciło mi się słowo FPS. Artykułu całego nie czytałem.

Dnia 22.05.2007 o 16:14, Geglash napisał:

no_0b

Żeby przypadkiem nikt mnie za niego nie brał :P

Bajuj
Gramowicz
22/05/2007 16:23

Niech tylko polonizacja będzie taka do jakiej znaczek CDP mnie przyzwyczaił (fakt wpadki się zdarzały jednak wiem że CDP potrafi stanąć na wysokości zadania).

Darkstar181
Gramowicz
22/05/2007 16:21

Tia... w zasadzie nie wiem czemu dopiero teraz daliście oficjalnego newsa.Przecież po rozdawaniu kluczy do bety od razu można było się zorientować że gra będzie wydawana przez CDP.I bardzo dobrze.Mam nadzieję że dobrze zostanie przetłumaczona.

Krastor
Gramowicz
22/05/2007 16:20

o , to fajnie . Napewno będą jakieś zniżki za wirtualną kase

Geglash
Gramowicz
22/05/2007 16:14
Dnia 22.05.2007 o 16:03, Wojtas94 napisał:

Coś jak Call of Duty ?

Zanim skomentujesz newsa zapoznaj się z nim przez zrobienie czegoś więcej niż obejrzenie obrazka. Czy Call of Duty jest twoim zdaniem "strategią czasu rzeczywistego"? no_0b

NuGGet
Gramowicz
22/05/2007 16:08

Ja juz sie nie moge doczekac bety:)Jesli tylko mi odpali to sie chyba zesr... no:PI dobrze ze CDP wyda WiC, przynajmniej bedzie dobra Polska wersja:)

ja33no
Gramowicz
22/05/2007 16:07

Super, prawie na pewno kupie :) CDP tak trzymać :) ( tylko szkoda, że CDP nie wydaje GTA :( ciekawe kto wyda Two Worlds, bo też zamierzam zakupić :)

MastOfMast1
Gramowicz
22/05/2007 16:07

Shock, tm większy ze poprzednie gry massive wydał.....................też CDProjekt. Wsxtrząsający news.

Magwisienka
Gramowicz
22/05/2007 16:07

A tam, już od dawna to wiadomo ;)A ta data premiery wybitnie mi nie pasuje, w końcu we wrześniu wychodzi Wiedźmin :)

Gol_Galad
Gramowicz
22/05/2007 16:04

Hihi - przynajmniej będzie można zamówić tutaj ;)WiC naprawde bardzo dobrze się zapowiada. skoro stworzyli go twórcy GC

cd-wiedzimin
Gramowicz
22/05/2007 16:03

no to superowo chociaż wiem to od dawna

woko27
Gramowicz
22/05/2007 16:03

Coś jak Call of Duty ?

zdjuna
Gramowicz
22/05/2007 16:03

Hehe, czy tylko ja nie czuję się zaskoczony? ^^ Mam nadzieję, że będzie to świetna gra, czekam tylko na klienta bety :D