News

World of Warcraft - wprowadzono nowe uaktualnienie

Domek, 12.10.2005 10:38 69

Na europejskie serwery World of Warcraft wprowadzono (a właściwie ciągle się wprowadza) najnowsze uaktualnienie do gry. Kiedy tylko zakończy się przedłużona z tego tytułu przerwa konserwacyjna, uczestnicy zabawy będą mogli zacząć sprawdzać co przygotował dla nich Blizzard.

Wśród nowych elementów, jakie znalazły się w patchu 1.8, chyba najbardziej widoczne będzie znaczne rozbudowanie lokacji Silithus - teraz znaleźć będzie można na niej m.in. masę zadań do wypełnienia czy nowe wyzwania dla dużych grup graczy (grup raidowych). Poza tym dostanie się na jej obszar ma być dodatkowo ułatwione przez wprowadzenie nowych tras przelotu, zarówno dla Hordy jak i dla Przymierza. Silithus

Oczywiście to nie wszystko. W kwestii wielkich wyzwań z pewnością interesująco zapowiadają się cztery smoki, które pojawią się w różnych miejscach Azeroth. Poza tym - zgodnie z zapowiedziami - zmieniono talenty druida. Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji do zapoznania się z nowym drzewkiem, mogą to uczynić pod tym adresem.

Poza tymi dużymi zmianami, widocznymi gołym okiem, uaktualnienie wprowadza dosłownie masę drobnych poprawek, dotyczących zarówno strony technicznej gry jak i zbalansowania rozgrywki. Pełną ich listę zobaczyć można tutaj. Jej lektura zapewni Wam na pewno godziwą rozrywkę i wypełni niczym nie skrępowaną radością czas oczekiwania na uruchomienie serwerów WoW.

Poprawka jest już do pobrania z naszego serwera. Po plik zajmujący 31 MB i aktualizujący grę z wersji 1.7.1 (czyli ostatniej) należy się udać w tym kierunku.

najnowsze