Back to the Future z datą premiery

Adam Berlik
2010/10/26 11:39
2
0

Fani Powrotu do Przyszłości mogą zacierać ręce. Znamy termin wydania gry Back to the Future, która jest tworzona przez utalentowane studio Telltale Games.

Telltale Games podało do publicznej wiadomości, że ich najnowsza gra przygodowa, o jakże wymownym tytule Back to the Future, zostanie wydana w grudniu bieżącego roku na platformach PC oraz Mac. Z kolei wersje przeznaczone na konsolę PlayStation 3 (dystrybucja w PlayStation Store) oraz iPada pojawią się w późniejszym terminie. Back to the Future z datą premiery

W informacji nie ma wzmianki na temat edycji dedykowanej Xboksowi 360. Co ciekawe, logo tej konsoli zniknęło także z oficjalnej strony Back to the Future, zatem można śmiało podejrzewać, że niestety, nigdy nie ujrzy ona światła dziennego. Warto przypomnieć, że pierwotnie Telltale Games planowało także dostarczyć ten tytuł za pośrednictwem Xbox Live Marketplace.

Zachęcamy także do zapoznania się ze szczegółami na temat Back to the Future oraz obejrzenia dzienników developerskich – pierwszego i drugiego.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Vojtas
Gramowicz
26/10/2010 12:59

Super. :) Żeby tak jeszcze doba miała 48 h...

Usunięty
Usunięty
26/10/2010 11:55

Mnie tylko dziwi, że tego nie będzie na WiiWare.Nowe Monkey Island było, a w takich grach to chodzi przecież o fabułę/granie niż grafike.Ale żyjemy w takich czasach, a nie innych :D Może kiedy indziej :)