The Sims 3: World Adventures

Producent: Maxis Wydawca: Electronic Arts Polska Premiera: 20.11.2009 Gatunek: symulacja Wersja językowa: PL KINOWA Wydania tej gry: The Sims 3: Wymarzone Podróże (edycja premierowa)

Simy po raz pierwszy będą miały okazję odwiedzić prawdziwe miejsca i przeżywać nowe, niesamowite przygody. Lista niespodzianek, na jakie natrafią podczas eksplorowania egzotycznych miast, jest długa. Simy będą mogły nauczyć się sztuk walki w chińskim Shang Simla, odkryć bogate dziedzictwo kulturowe romantycznego Champs Les Sims we Francji i zgłębiać tajemnicze grobowce Al Simhara w Egipcie. Ta wyprawa na zawsze odmieni ich życie. Poszukiwanie skarbów, zdobywanie nowych umiejętności, poznawanie innej kultury, spotykanie ciekawych Simów,
a nawet sprowadzenie ich ze sobą do domu –; to wszystko czeka na naszych wirtualnych bohaterów.

Gracze będą mogli dzielić się swoimi wrażeniami z podróży, umieszczając w Internecie zrobione przez siebie filmy, zdjęcia i historie. Dodatkowo każdy gracz posiadający wersję na PC/MAC otrzyma 1,000 punktów SimPoints, które będzie mógł wydać w sklepie internetowym The Sims 3. To nie koniec niespodzianek! Wkrótce przedstawimy wyjątkowe obiekty do dodatku, które będą dostępne na naszych stronach internetowych w dniu premiery. Aby zagrać w The Sims 3: Wymarzone podróże, należy posiadać grę The Sims 3.

The Sims 3: World Adventures

Adwentowa promocja gier EA w sklepie gram.pl - dzień piętnasty

gram.pl
14

Posiadacze The Sims 3 na PC mogą rozszerzyć swoją grę m.in. za pomocą takich dodatków, jak Zwierzaki i Nie z tego świata, które dziś możecie kupić taniej w naszej adwentowej promocji w sklepie gram.pl!

Spore i The Sims 3 w końcu na konsolach

Adam Wieczorek
12

Electronic Arts ujawniło, że stacjonarne konsole obecnej generacji doczekają się w końcu dwóch słynnych gier firmy. Mowa tutaj o Spore oraz The Sims 3.

10 lat The Sims

Adam Wieczorek
9

The Sims obchodzą dziś dziesiątą rocznicę powstania. Przez dekadę sprzedano ponad 125 milionów gier spod tego szyldu.

EA zadowolone z popularności The Sims 3

Patryk Purczyński
14

W opublikowanym niedawno rankingu najlepiej sprzedających się gier na PC w 2009 roku bezkonkurencyjny okazał się The Sims 3. Wydawca jest bardzo zadowolony z takiego obrotu spraw.

10 powodów, dla których warto mieć The Sims 3!

gramer.pl
63

Jeżeli jeszcze nie macie pomysłu, co kupić pod choinkę, pomyślcie o The Sims 3, które tylko do końca grudnia można nabyć za jedyne 119,90 złotych w sklepie gramer.pl.

GC 09: Kto zaśpiewa w The Sims 3: Wymarzone Podróże?

Adam Woźny
1

Electronic Arts ujawniło pięć piosenek, które pojawią się w The Sims 3: Wymarzone Podróże. W grze będzie dostępnych więcej utworów - kolejne zostaną ujawnione już wkrótce.

Zapowiedziano pierwszy dodatek do The Sims 3

Patryk Purczyński
33

World Adventures to tytuł pierwszego dodatku do wydanej w czerwcu tego roku gry The Sims 3. Rozszerzenie, zgodnie z obecnymi planami EA, w Europie zadebiutuje 20 listopada.