GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER Iniemamocni: Podziemne starcie

Iniemamocni: Podziemne starcie

Producent: THQ

Wydawca: CD Projekt, CDP.pl

Premiera: 24.11.2005

Gatunek: przygodowa, familijna, akcja

Wersja językowa: BRAK, PL

PEGI: Od 7 lat

Iniemamocni: Podziemne starcie to przygodowa gra akcji dla młodszych użytkowników komputerów, która powstała w oparciu o film Iniemamocni. Jest to druga odsłona serii, umożliwiająca zabawę wspólnie z bohaterami znanymi z dużego ekranu.

Wydarzenia przedstawione w grze Iniemamocni: Podziemne starcie rozgrywają się po zakończeniu fabuły filmu Iniemamocni. Opowiadają one o walce Pana Iniemamocnego i Mrożona z Człowiekiem Szpadlem, którego armia robotów zagraża istnieniu świata. W trakcie fabularnej kampanii mamy okazję przejść przez piętnaście poziomów wypełnionych przeciwnikami, zagadkami i licznymi bonusami do zdobycia.

Iniemamocni: Podziemne starcie umożliwia pokierowanie wspomnianym już Panem Iniemamocnym oraz jego towarzyszem, Mrożonem – każdy bohater dysponuje zestawem unikatowych zdolności. Co ciekawe, gracze mogą połączyć siły i spróbować rozprawić się z antagonistą w kooperacji.

Windows 98 lub nowszy, z wyjątkiem Windows NT, DirectX 9 lub wyższy, Pentium 3 800Mhz lub szybszy, karta Geforce2/ATI 7500 z co najmniej 32 MB VRAM, 256 MB RAM,