Szymparty

Producent: NapNok Games

Wydawca: Sony Computer Entertainment

Premiera: 14.11.2018

Gatunek: familijna

Wersja językowa: PL

Szymparty to gra towarzyska na konsolę PlayStation 4, która wykorzystuje aplikację PlayLink. Dzięki niej do zabawy wystarczy smartfon bądź tablet, a kontroler DualShock 4 wymagany jest jedynie do uruchomienia produkcji.

W jednej sesji może wziąć udział maksymalnie czterech graczy dysponujących urządzeniem mobilnym podłączonym do tej samej sieci Wi-Fi. Szymparty zawiera 18 gier imprezowych i 90 etapów, w trakcie których będziemy musieli wykazać się umiejętnością bujania się na linach. Warto dodać, że sterowanie jest bardzo proste, a kierowanie szympansem odbywa się przy użyciu jednego przycisku.

Szymparty zabierają graczy do nawiedzonych zamków ze strasznymi duchami, a także pozwalają odwiedzić obce planety z anomaliami grawitacyjnymi; część zadań rozgrywa się także w pirackim porcie. Łącznie otrzymujemy pięć unikatowych lokacji.

konsola PlayStation 4, połączenie z internetem za pośrednictwem jednej sieci Wi-Fi, darmowa aplikacja (do pobrania z Google Play lub iTunes) zainstalowana na smartfonie lub tablecie