GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER Shovel Knight: King of Cards (Switch)

Shovel Knight: King of Cards (Switch)

Producent: Yacht Club Games

Wydawca: Brak

Premiera: 09.04.2019

Gatunek: platformowa, zręcznościowa, akcja

Wersja językowa: EN

Shovel Knight: King of Cards to oficjalne rozszerzenie fabularne do bardzo ciepło przyjętej, staroszkolnej platformówki o nazwie Shovel Knight, która została opracowana przez niezależne studio Yacht Club Games.

W grze Shovel Knight: King of Cards otrzymujemy nową kampanię składającą się z 30 nowych poziomów. Akcja opowieści rozgrywa się w czterech nowych światach, które eksplorujemy wcielając się w postać King Knighta. Nasz bohater musi zmierzyć się z wieloma przeciwnikami, by docelowo rozprawić się z najważniejszymi wrogami. Mowa o trzech królach rządzących terenami, na których toczą się wydarzenia ukazane w tym dodatku.

King Knight wyróżnia się na tle innych wojowników nie tylko wyglądem, ale i posiadanymi zdolnościami. W trakcie zabawy z Shovel Knight: King of Cards będziemy mogli wykonywać piruety oraz krótką szarże, by ogłuszać i pokonywać wrogów, a także niszczyć obiekty otoczenia, by przetrwać liczne zagrożenia.

Shovel Knight: King of Cards umożliwia przejście całości w trybie New Game Plus, który zostaje odblokowany po jednorazowym ukończeniu produkcji. To nie jedyne wyzwanie, jakie przygotowali autorzy z Yacht Club Games.

system operacyjny Windows XP SP2, procesor Intel Core 2 Duo 2,1 GHz, 2 GB RAM, karta graficzna Intel Core HD Graphics (2000/3000) z 256 MB VRAM, DirectX 9.0, 250 MB wolnego miejsca na dysku twardym