GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER Satellite Reign

Satellite Reign

Producent: 5 Lives Studios

Wydawca: Brak

Premiera: 28.08.2015

Gatunek: strategia

Wersja językowa: angielska

Satellite Reign to niezależna strategia czasu rzeczywistego, której akcja toczy się w cyberpunkowym mieście. Za produkcję odpowiada 5 Lives Studios.

W Satellite Reign przenosimy się do miasta, gdzie rządzą megakorporacje, a ich wola jest prawem. Naszym celem jest wspięcie się na sam szczyt i przejęcie kontroli nad potężną firmą. Dowodzimy czwórką agentów, którzy poruszają się po skąpanych w deszczu ulicach oświetlonych kolorowymi neonami. Agenci mogą się skradać, strzelać i dokonywać sabotażu. Każdy z nich posiada własną specjalizację, ale można dostosować ich do ulubionego stylu gry - czy to bardziej ofensywnego, czy też skupić się na skradaniu. Wśród elementów, jakie możemy dostosować, są umiejętności, broń, zbroje i wiele więcej. Świat gry jest otwarty, można go swobodnie eksplorować i odkrywać nowe misje, a także wybierać, których zadań chcemy się podjąć i do jakiego celu dążyć. Nie ma "jedynego słusznego sposobu" osiągnięcia celu, możemy wykorzystywać rozmaite strategie, np. przechodzić przez szyby wentylacyjne, hakować przejścia, wyłączać generatory zasilające albo po prostu wdzierać się siłą, korzystając z nadarzających się okazji.

system operacyjny Windows 7 lub nowszy, procesor x86 Dual Core 2,4 GHz, 3 GB RAM, karta graficzna kompatybilna z DirectX 9 z 1GB VRAM, DirectX 9.0c, 2 GB miejsca na HDD