GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER Pro Cycling Manager 2018

Pro Cycling Manager 2018

Producent: Cyanide Studio

Wydawca: CD Projekt/CDP.pl

Premiera: 28.06.2018

Gatunek: sport strategia

Wersja językowa: EN

Pro Cycling Manager 2018 jest menedżerem sportowym, który należy do popularnej serii autorstwa Cyanide Studio. Platformami docelowymi tytułu wydanego przez Focus Home InteractivePC, Xbox One i PlayStation 4.

Do codziennych obowiązków gracza w Pro Cycling Manager 2018 należy przede wszystkim podpisywanie nowych umów (zarówno w kolarzami, jak i sponsorami), przeprowadzanie treningów, opracowywanie taktyki, zarządzanie pracownikami obsługi (w razie potrzeby można zatrudnić nowych członków załogi), a także opracowywanie strategii. Gra jest w pełni licencjonowana, dlatego też podczas rozgrywki rozegramy ponad 200 największych wyścigów, przejeżdżając aż 500 etapów.

Nowy, rozbudowany sposób pozyskiwania sponsorów, więcej opcji w zakresie przeprowadzania negocjacji w trybie kariery, dodatkowe możliwości związane z rozwojem zawodników czy też poprawione zachowanie kolarzy w trakcie wyścigów to kluczowe nowości oferowane przez Pro Cycling Manager 2018.

Pro Cycling Manager 2018 oddaje do dyspozycji zarówno single, jak i multiplayer. Ten drugi pozwala na jednoczesną zabawę maksymalnie 16 graczom z całego świata. Warto dodać, że w trakcie rozgrywki sieciowej można tworzyć klany oraz ligi.