Just Dance 2015

Producent: Ubisoft Wydawca: Ubisoft Premiera: 23.10.2014 Gatunek: muzyczna Wersja językowa: EN Wydania tej gry: Just Dance 2015 (edycja premierowa)

Just Dance 2015 to gra muzyczna stworzona przez francuskiego giganta, firmę Ubisoft, z myślą o osobach uwielbiających taniec. Gra oferuje ponad 40 klasycznych i nowych hitów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.


Formuła rozgrywki w Just Dance 2015 nie zmieniła się w porównaniu z poprzednimi częściami - zadaniem graczy jest nadal naśladowanie ruchów tancerzy na ekranie przed kamerą Kinect. Im lepiej poradzą sobie z zadaniem, tym lepszy wynik punktowy uzyskają. W grze można tańczyć w rytm takich utworów, jak np. Summer Calvina Harrisa czy The Fox (What Does The Fox Say) w wykonaniu Ylvis.


Dzięki rozbudowanym opcjom społecznościowym gracze nigdy nie będą musieli tańczyć sami. Just Dance 2015 pozwala na wspólną zabawę w gronie znajomych przed jednym ekranem bądź na łączenie się z innymi graczami na całym świecie, porównywanie swoich wyników i walczenie o zdobycie jak największej liczby punktów. W grze powracają zarówno znane i lubiane tryby, jak też pojawiają się nowe możliwości zabawy. Remiks społecznościowy umożliwia nagranie własnego tańca i udostępnienie innym graczom swych popisów, by mogli nas naśladować.Just Dance 2015