GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER Bolek i Lolek - Język angielski dla najmłodszych

Bolek i Lolek - Język angielski dla najmłodszych

Producent: Aidem Media

Wydawca: Aidem Media

Premiera: 28.11.2005

Gatunek: edukacyjna

Wersja językowa: PL

Bolek i Lolek język angielski dla najmłodszych to program do nauki języka angielskiego dla dzieci, które nie miały jeszcze z nim styczności. Autorzy zadbali o to, by poszczególne słówka były wprowadzane stopniowo, a gracz przyswajał wiedzę poprzez zabawę.

W programie Bolek i Lolek język angielski dla najmłodszych usłyszymy brytyjskich lektorów, dzięki czemu dzieci będą miały pewność, jak należy wymawiać dane słowo – gra zawiera łącznie 250 wyrazów i zwrotów w języku angielskim. Wszystkie poznamy zaliczając aż 32 różnorodne zabawy, podczas których spotkamy bohaterów znanych z programu Alfabet i Nauka Czytania, w tym Mola Książkowego i Wróżkę Księżniczkę.

Bolek i Lolek język angielski dla najmłodszych dopasowuje się do umiejętności gracza, gdyż zawiera kilka poziomów trudności do wyboru. Ponadto naukę ułatwia fakt, że wszystkie kwestie tłumaczone są na język polski, a ponadto gracz może skorzystać ze słowniczka obrazkowego podczas nauki. Warto dodać, że program skonstruowano tak, by wiedzę czerpać mogły również dzieci, które nie potrafią czytać.

Windows 95/98/Me/2000/XP, Pentium 500 MHz, 64 MB RAM, karta grafiki 1MB