Disney+ Star. Najlepsze filmy i seriale od 20th Century Studios, Hulu i FX

Radosław Krajewski
2022/06/15 17:00

Platforma streamingowa od Disneya to również mnóstwo produkcji przeznaczonych dla starszych, a nawet dorosłych widzów.

Disney+ jest już dostępne w Polsce. Platforma oferuje nie tylko produkcje Studia Myszki Miki, Marvela, Lucasfilm, czy Pixara, ale również osobną zakładkę dla starszych widzów. To właśnie w sekcji Star znajdziecie filmy i seriale od wytwórni 20th Century Studios, Searchlight Pictures, platformy streamingowej Hulu oraz stacji kablowej FX. Jeżeli szukacie powodu do wykupienia Disney+, ale interesują Was poważniejsze i trudniejsze treści, to ta lista rozwieje wszelkie Wasze wątpliwości. Zapraszamy również do zapoznania się z poprzednim artykułem, w którym przedstawialiśmy najlepsze filmy i seriale dostępne w Disney+.

Disney+ Star. Najlepsze filmy i seriale od 20th Century Studios, Hulu i FX

20th Century Studios i Searchlight Pictures – filmy

Avatar

  • Rok produkcji: 2009

Najbardziej dochodowy film w historii. Pierwsza część Avatara przy okazji premiery narobiła wiele szumu, głównie za sprawą spopularyzowania technologii 3D w kinie. Teraz będziecie mieli okazję obejrzeć film po raz pierwszy, lub przypomnieć sobie dzieło Jamesa Camerona przed premierą nadchodzącej drugiej części.

Avatar, Disney+ Star. Najlepsze filmy i seriale od 20th Century Studios, Hulu i FX

Szklana pułapka – kolekcja

  • Rok produkcji: 1988-2013

W zakładce Star znajdziecie również kolekcje filmowych klasyków, takich jak Szklana pułapka. W ofercie znalazły się cztery filmy z wybuchowymi przygodami Johna McClane’a, granego przez Bruce’a Willisa. Brakuje niestety czwartej części, która za jakiś czas powinna zostać dodana. Jeżeli jeszcze nie widzieliście tych filmów, lepszej okazji na ich nadrobienie już nie będziecie mieli.

Szklana pułapka – kolekcja, Disney+ Star. Najlepsze filmy i seriale od 20th Century Studios, Hulu i FX

Obcy – kolekcja

  • Rok produkcji: 1979-2017

GramTV przedstawia:

Tym razem propozycja dla fanów horrorów w klimatach sci-fi. Serii o Obcym stworzonej przez Ridleya Scotta chyba nie trzeba nikomu przedstawiać i ikoniczny Ksenomorf znany jest każdemu. W ofercie Disney+ Star znajdziecie wszystkie cztery klasyczne filmy z serii, a także dwie odsłony Alien kontra Predator, Prometeusz oraz Obcy: Przymierze.

Obcy – kolekcja, Disney+ Star. Najlepsze filmy i seriale od 20th Century Studios, Hulu i FX

Głębia strachu

  • Rok produkcji: 2020

Jeden z najciekawszych i niedocenionych thrillerów sci-fi ostatnich lat. Za Głębię strachu odpowiada William Eubank, który w zeszłym roku nakręcił nową część Paranormal Activity. Historia opowiada o grupie naukowców, którzy próbują wydostać się ze zniszczonej podwodnej stacji badawczej. Nie wiedzą jednak, że poluje na nich tajemnicza bestia z głębin.

Głębia strachu, Disney+ Star. Najlepsze filmy i seriale od 20th Century Studios, Hulu i FX

Le Mans ‘66

  • Rok produkcji: 2019

Nie zabraknie także propozycji dla fanów motoryzacji. Film opowiada prawdziwą historię Kena Milesa, który zostaje zatrudniony jako kierowca rajdowy przez Forda, aby w nowym samochodzie firmy pokonać załogę Ferrari w legendarnym 24-godzinnym wyścigu.

Le Mans ‘66, Disney+ Star. Najlepsze filmy i seriale od 20th Century Studios, Hulu i FX

W przyszłości pojawią się:

  • The Princess – 1 lipca 2022
  • Bob's Burgers Film – lipiec/sierpień 2022
  • Prey – 5 sierpnia 2022
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!