Zwiastun nowego Microsoft Flight Simulator. Będą odważne akcje ratownicze, a nawet loty balonem

Krzysztof Żołyński
2023/06/12 23:15
0
0

Kolejna odsłona Microsoft Flight Simulator powinna być gotowa w przyszłym roku. Jest pierwszy zwiastun zapowiadający tę produkcję.

Asobo, deweloper odpowiedzialny za serię lotniczą Microsoftu, zapowiedział, że w przyszłym roku pojawi się Flight Simulator 2024, który ma przynieść wiele nowości i zmian. Podczas Xbox Games Showcase ujawniono pierwszy zwiastun gry i wygląda na to, że kolejna wersja symulatora lotu wprowadzi bardziej skomplikowane misje powietrzne, w tym gaszenie pożarów, akcje poszukiwawcze i ratownicze z użyciem helikopterów i samolotów pogotowia ratunkowego, opylanie upraw, a nawet wykonywanie misji na wielkich budowach za sterami śmigłowca Sikorsky S- 64 Skycrane.

Zwiastun nowego Microsoft Flight Simulator. Będą odważne akcje ratownicze, a nawet loty balonem

Dla pilotów szukających mniej stresujących lotów Microsoft Flight Simulator 2024 zaoferuje transporty spadochroniarzy, wyścigi powietrzne, podobne do imprez organizowanych przez Red Bulla oraz loty sterowcami i balonami.

GramTV przedstawia:

Microsoft i Asobo nie ujawniły jeszcze oficjalnej daty premiery Microsoft Flight Simulator 2024, ale warto zapoznać się z pierwszym zwiastunem.

Microsoft Flight Simulator 2024 na pierwszym zwiastunie

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!