Zobaczcie, jak Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 radzi sobie na Nintendo Switch

Mikołaj Ciesielski
2021/06/24 16:25
0
0

Już jutro remake dwóch pierwszych części popularnej serii zadebiutuje na hybrydowej konsoli japońskiej firmy.

Zobaczcie, jak Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 radzi sobie na Nintendo Switch

Pod koniec lutego dowiedzieliśmy się, że Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 zadebiutuje także na Nintendo Switch. Premiera gry na wspomnianym sprzęcie nastąpi już jutro, natomiast dziś możemy sprawdzić, jak remake dwóch pierwszych części popularnej serii prezentuje się na hybrydowej konsoli japońskiej firmy. Materiał przygotowany przez redakcję Game Informer pozwala nam również sprawdzić, jak wersja na Switcha wypada w porównaniu z rozgrywką zarejestrowaną na Xbox Series X.

Oczywiście Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 nie wygląda na sprzęcie Nintendo tak dobrze, jak na konsoli amerykańskiej firmy, ale dziennikarze Game Informera podkreślają, że port na Switcha działa płynnie, co z pewnością ucieszy wszystkich miłośników gry w trybie przenośnym. Rzućcie okiem na materiał i oceńcie sami, jak odświeżony Tony Hawk wygląda na konsoli Nintendo.

Na koniec przypomnijmy, że gra Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 zadebiutowała na rynku we wrześniu ubiegłego roku. Produkcja dostępna jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat tego tytułu, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Tony Hawk's Pro Skater 1+2 – recenzja – Skate or Die!

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!