Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 zmierza na PS5, Xboksa Series X i Nintendo Switch

Mikołaj Ciesielski
2021/02/24 09:00
0
0

Gra nie zaoferuje darmowej aktualizacji do wersji na nowe konsole Sony i Microsoftu dla posiadaczy produkcji na PlayStation 4 lub Xboksie One.

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 zmierza na PS5, Xboksa Series X i Nintendo Switch

Wczoraj informowaliśmy Was o wymianie zdań na Twitterze, do której doszło pomiędzy Tonym Hawkiem a oficjalnym kontem serii Crash Bandicoot. Cała dyskusja sugerowała, że gra Tony Hawk’s Pro Skater 1+2, podobnie jak Crash Bandicoot 4: It’s About Time, trafi wkrótce na kolejne platformy.

Przypuszczenia te jeszcze wczoraj zostały potwierdzone przez firmę Activision, która poinformowała, że Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 już 26 marca zadebiutuje na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Produkcja jeszcze w tym roku ma trafić także na Nintendo Switch.

Zła wiadomość jest taka, że posiadacze gry na PlayStation 4 lub Xboksie One nie otrzymają darmowego dostępu do wersji na nowe konsole Sony i Microsoftu. Międzygeneracyjne ulepszenie będzie kosztować 10 dolarów, czyli około 40 zł.

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 zaoferuje na PlayStation 5 i Xboksie Series X dwa tryby działania. Pierwszy pozwoli na zabawę w rozdzielczości 1080p i 120 klatkach na sekundę, a drugi zaoferuje rozdzielczość 4K i 60fps. Posiadacze Xboksa Series S również mogą liczyć na 4K, które zostanie przeskalowane z rozdzielczości 1440p.

Skrócone zostaną także czasy wczytywania, a na PlayStation 5 gra będzie wykorzystywać możliwości kontrolera DualSense.

Przypomnijmy, że gra Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 zadebiutowała na rynku we wrześniu ubiegłego roku. Tytuł jest dostępny na komputerach osobistych (wyłącznie Epic Games Store), a także konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!