Znamy datę premiery WWE 2K22. Nowa generacja wrestlingu zmierza na PC i konsole

Mikołaj Ciesielski
2022/01/21 09:55

Deweloperzy podzielili się też nowym zwiastunem, w którym nie zabrakło fragmentów rozgrywki.

Znamy datę premiery WWE 2K22. Nowa generacja wrestlingu zmierza na PC i konsole

Pod koniec sierpnia ubiegłego roku informowano, że WWE 2K22 trafi do sprzedaży w marcu tego roku. W tym miesiącu mieliśmy natomiast otrzymać kolejne informacje na temat wspomnianej produkcji. Firma 2K oraz deweloperzy z Visual Concepts dotrzymali słowa, ponieważ wczoraj do sieci trafiły nowy zwiastun gry, z którego dowiadujemy się, że WWE 2K22 zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S już 11 marca 2022 roku.

We wspomnianym zwiastunie nie zabrakło fragmentów rozgrywki. Deweloperzy przypominają, że nadchodząca odsłona serii WWE korzysta z przebudowanego silnika, który ma zapewnić powiew świeżości w rozgrywce. Gracze mogą również liczyć na „oszałamiającą” oprawę wizualną. W WWE 2K22 nie zabraknie też masy popularnych zawodników, a w grze pojawią się zarówno znane i lubiane tryby, jak i zupełnie nowe warianty zabawy, jak np. MyGM czy MyFaction.

W pierwszym z nich gracze wcielą się rolę dyrektora generalnego WWE i będą odpowiedzialni za zbudowane największej marki w historii WWE. Użytkownicy sami wybiorą, jakie gwiazdy i legendy będą występować na ich arenie, a także przyczynią się do tworzenia kultowych rywalizacji i emocjonujących pojedynków o mistrzowskie pasy. Natomiast tryb MyFaction umożliwi stworzenie własnej frakcji i zapewni graczom masę atrakcji w postaci cotygodniowych wydarzeń i wyzwań.

Na koniec warto również przypomnieć, że ostatnia pełnoprawna odsłona serii WWE 2K, czyli WWE 2K20, pojawiła się na rynku w październiku 2019 roku. W zeszłym roku fani wrestlingu musieli zadowolić się spin-offem serii zatytułowanym WWE 2K Battlegrounds, które trafiło na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!