Wiosna w Hiszpanii. Mamy datę premiery dodatku Iberia w Euro Truck Simulator 2

LM
2021/04/03 07:00
0
0

SCS Software ujawniło oficjalną datę premiery wyczekiwanego DLC Iberia do Euro Truck Simulator 2. Specjalne wydarzenie premierowe i nowy zwiastun dodatku.

Na oficjalnym kanale SCS Software pojawił się najnowszy zwiastun długo wyczekiwanego przez fanów symulatora kierowcy samochodów ciężarowych dodatku Iberia. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami twórcy Euro Truck Simulator 2 ogłosili oficjalną, nieodległą już datę premiery rozszerzenia. Wedle informacji przekazanych przy okazji załączonego do wiadomości materiału DLC Iberia zadebiutuje w Euro Truck Simulator 2 na PC Steam dokładnie o 19:00 czasu polskiego 8 kwietnia. Na tę okoliczność ekipa szykuje specjalne atrakcje towarzyszące wydarzeniu A World of Trucks, aczkolwiek nie poznaliśmy tu żadnych konkretów.

Wiosna w Hiszpanii. Mamy datę premiery dodatku Iberia w Euro Truck Simulator 2

GramTV przedstawia:

Jak sama nazwa wskazuje DLC Iberia pozwoli miłośnikom ETS 2 eksplorować infrastrukturę położonych na Półwyspie Iberyjskim Hiszpanii i Portugalii, a wszystko to z zupełnie nowym systemem oświetlenia, który wprowadzono niedawno w aktualizacji opatrzonej numerem 1.40. Jednocześnie w minionych tygodniach dowiedzieliśmy się, że SCS Software szykuje kolejny dodatek do Euro Truck Simulator 2 – Heart of Russia. Gra dostępna jest wyłącznie na PC za pośrednictwem platformy Steam.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!