Zardzewiały Xbox 360 znaleziony na plaży. Piraci wolą "zielonych"?

DK
2022/05/10 15:50
0
0

Sprzęt jest tak zniszczony, że wygląda jak zatopiony wrak.

Na plaży można znaleźć dużo piasku, muszelki, wrzaskliwych nieletnich – a często też niestety śmieci. Niecodziennym znaleziskiem podzielił się na kanale Xboksa na Reddicie użytkownik forum o pseudonimie YawningDog. Pokazał on zdjęcie zniszczonego sprzętu, który miał znaleźć na brzegu. Zdaniem internauty, jest to kawałek Xboksa 360. Wnioskując po zardzewiałych i powyginanych bokach, urządzenie spędziło kawał czasu pod wodą.

Zardzewiały Xbox 360 znaleziony na plaży. Piraci wolą

Użytkownik forum zapytał, co może zrobić z takim znaleziskiem. Pojawiło się dużo żartobliwych sugestii. Jedna z osób radzi YawningDogowi, by oddał Xboksa żółwiowi, do którego należy konsola. Inny forumowicz stwierdził, że posiadaczem sprzętu było pewnie jakieś dziecko, które matka utopiła, bo było niegrzeczne. A jedna odpowiedź jest prosta i mądra: ktoś napisał, że trzeba po prostu znaleźć właściciela i powiedzieć mu, że nie wolno śmiecić. Xbox 360 to miniona generacja – urządzenie debiutowało w 2005 i czasy świetności ma już dawno za sobą. To jednak nie znaczy, że popsutą konsolę trzeba wywieźć nad wodę i wyrzucić.

GramTV przedstawia:

A skoro już w temacie zniszczonego sprzętu jesteśmy, to nie tak dawno temu pisaliśmy o przypadku, gdy ktoś zabrał na lotnisko mocno zniszczone PlayStation. Sprzęt pomylono z bombą i zarządzono ewakuację z terminalu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!