Symulator składania komputera powraca. Zapowiedziano PC Building Simulator 2

Mikołaj Ciesielski
2022/03/10 21:30
0
0

Produkcja dostępna będzie tytułem ekskluzywnym dla platformy Epic Games Store.

Symulator składania komputera powraca. Zapowiedziano PC Building Simulator 2

Jeśli wydane w 2019 roku PC Building Simulator przypadło Wam do gustu, to mamy dla Was dobre wieści. Wspomniany symulator składania komputera doczeka się kontynuacji, która zgodnie z przekazanymi informacjami ma trafić na rynek jeszcze w tym roku. Niestety na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery produkcji. Wiadomo natomiast, że PC Building Simulator 2 dostępne będzie wyłącznie na platformie Epic Games Store.

Deweloperzy zapowiadają, że w drugiej części PC Building Simulator znajdziemy ponad 1200 licencjonowanych komponentów od znanych producentów takich jak Nvidia, AMD czy też Intel. Użytkownicy mogą również liczyć na lepszą – względem pierwowzoru – oprawę graficzną. Nie zabraknie też możliwości wyposażenia poszczególnych części w oświetlenie RGB. W tytule dostępna będzie także kampania fabularna, której ukończenie ma zająć około 30 godzin.

Wraz z zapowiedzią udostępniono też pierwszy zwiastun PC Building Simulator 2. Materiał trwa nieco ponad 30 sekund, ale pozwala nam sprawdzić, jak wspomniana produkcja prezentuje się w akcji. Rzućcie okiem na poniższy trailer i dajcie znać, czy zamierzacie ponownie spróbować swoich sił w symulatorze składania PC.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!