Zapowiedź The Lords of the Fallen wzbudziła spore zainteresowanie graczy

Mikołaj Ciesielski
2022/08/31 09:50

CI Games chwali się pozytywnym odbiorem produkcji.

Zapowiedź The Lords of the Fallen wzbudziła spore zainteresowanie graczy

Jednym z ciekawszych momentów ostatniego Gamescom Opening Night Live była zapowiedź The Lords of the Fallen, czyli nowej gry action-RPG osadzonej w klimatach dark fantasy, za którą odpowiada należące do firmy CI Games studio Hexworks. Okazuje się, że produkcja wzbudziła spore zainteresowanie graczy. Nic więc dziwnego, że wydawca postanowił pochwalić się pozytywnym odbiorem tytułu.

The Lords of the Fallen będzie hitem? Gracze czekają na nowe action-RPG

Za pośrednictwem Twittera opublikowano infografikę, z której dowiadujemy się, że zwiastun The Lords of the Fallen wygenerował 6,7 mln wyświetleń (biorąc pod uwagę wszystkie opublikowane wersje, nie tylko te znajdujące się na oficjalnych kanałach) i otrzymał 93,3% „łapek w górę”.

Bardzo się cieszę z najmocniejszego w historii CI Games startu kampanii reklamowej w tym świetnego przyjęcia trailera Lordsów. Sama gra bardzo spodobała się naszym obecnym i potencjalnym partnerom, którzy zobaczyli ją na zamkniętych pokazach – powiedział Marek Tymiński, prezes zarządu CI Games.

CI Games chwali się również, że w ankiecie redakcji IGN blisko 30% graczy wskazało, że to właśnie The Lords of the Fallen było najciekawszą grą zapowiedzianą na targach Gamescom 2022.

Na koniec przypomnijmy, że The Lords of the Fallen zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcja powstaje na silniku Unreal Engine 5 i ma zadebiutować na rynku w przyszłym roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!