Zapowiedziano Isonzo – nową strzelankę od twórców Verdun i Tannenberg

Mikołaj Ciesielski
2021/03/25 09:40

Akcja gry ponownie będzie rozgrywać się w czasach I Wojny Światowej. Tym razem twórcy zabiorą nas w malownicze Alpy.

Zapowiedziano Isonzo – nową strzelankę od twórców Verdun i Tannenberg

MH2 oraz Blackmill Games zapowiedzieli wczoraj grę Isonzo – kolejną, po Verdun i Tannenberg, strzelankę, mającą przedstawić nam wydarzenia z I Wojny Światowej. Tym razem twórcy zabiorą nas na front włoski, gdzie będziemy toczyć walki w malowniczych Alpach. Produkcja zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera jeszcze w tym roku.

Isonzo inspirowane jest dwuletnią walką o kontrolę nad doliną rzeki Isonzo i Alpami. W trakcie rozgrywki stoczymy bitwy nie tylko wśród górskich szczytów, ale także w niewielkich miasteczkach północnych Włoch, a także w surowych dolinach wspomnianego wyżej łańcucha górskiego. Podobnie jak Verdun i Tanneberg, tak i Isonzo ma wiernie odwzorowywać realia I Wojny Światowej.

Deweloperzy zapewniają, że dokładają wszelkich starań, aby jak najlepiej odzwierciedlić uzbrojenie czy mundury żołnierzy. Isonzo jest również zupełnym przeciwieństwem Verdun, które skupiało się przede wszystkim na wojnie okopowej. Twórcy zapewniają, że ich nadchodząca produkcja wprowadzi do serii wiele nowych mechanik.

Wraz z pierwszymi szczegółami otrzymaliśmy również zwiastun oraz kilka zrzutów ekranu. Udostępnione przez deweloperów materiały znajdziecie poniżej.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
JakiśNick
Gramowicz
25/03/2021 10:48

To powinien być pakiet map a nie nowa gra.