Zapowiedź Helldivers 2 już wkrótce? Przecieki szybko zniknęły z sieci

Smolak
2022/08/19 11:45
0
0

Niewykluczone, że już wkrótce doczekamy się oficjalnej zapowiedzi gry.

Jak podaje portal pcgamer.com, za pośrednictwem Twittera do sieci wypłynął fragment trailera z Helldivers 2. Materiał szybko zniknął z portalu, ale zainteresowanie graczy zostało wzbudzone. Z drugiej strony sequel wydanego w 2015 Helldivers nie powinien nikogo dziwić. Od tamtej pory studio odpowiedzialne za produkcję, czyli Arrowhead Game Studios, nie wydało żadnej gry. Niewykluczone więc, że zapowiedzi kontynuacji ich niezwykle udanego tytułu doczekamy się już wkrótce.

Wczytywanie ramki mediów.

Wydane przez Sony Interactive Entertainment Helldivers okazało się bardzo dobrą produkcją. Wskazywać może na to chociażby średnia ocen na portalu Steam. Grę oceniło tam ponad 17 tys. użytkowników, a odsetek pozytywnych recenzji wynosi aż 92%. Przypomnijmy, że pierwotnie dzieło autorstwa Arrowhead Game Studios zadebiutowało na PlayStation 3, PlayStation 4 oraz było dostępne na PlayStation Vita. Więcej na temat tego tytułu dowiecie się z przygotowanej przez nas recenzji.

Od premiery pierwszej części minęło już 7 lat. To bardzo dobry moment na sequel, który z pewnością zdobędzie uwagę graczy i fanów oryginalnego Helldivers. Nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalną zapowiedź. Miejmy nadzieję, że powyższe plotki okażą się prawdziwe.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!