Zack Snyder mógłby nakręcić film dla Marvela. Ma jeden warunek

Radosław Krajewski
2023/11/30 10:40
1
0

Reżyser zainteresowany jest szczególnym projektem dla MCU.

Za niecały miesiąc na Netflixie zadebiutuje pierwsza część Rebel Moon, czyli nowego filmu Zacka Snydera, która otworzy zupełnie nową serię. W przygotowaniu jest już druga część, a plany dotyczące rozwoju franczyzy wykraczają poza filmowe produkcje i Rebel Moon doczeka się również growej adaptacji. Reżyser chce realizować własne pomysły i twierdzi, że jego przygoda z kinem superbohaterskim dobiegła już końca. Są jednak dwa projekty od Marvela i DC, którymi byłby szczególnie zainteresowany.

Zack Snyder mógłby nakręcić film dla Marvela. Ma jeden warunek

Zack Snyder chętnie nakręciłby film o Daredevilu i Elektrze dla Marvela

Snyder przyznał, że gdyby James Gunn, prezes DC Studios, do niego zadzwonił i zaproponował mu pracę nad ekranizacją komiksu Powrót Mrocznego Rycerza, to bez wahania przyjąłby propozycję. Musiałaby to jednak być wierna adaptacja popularnej powieści graficznej o Batmanie, bez większych zmian względem oryginału.

W tej chwili DC rozwija dwie osobne serie o tym bohaterze, czyli Batmana z Robertem Pattinsonem, które należy do niepowiązanego z uniwersum DC Elseworlds, a także Batman: The Brave and The Bold, w którym poznamy nieco starszego Bruce’a Wayne’a, który będzie głównym Mrocznym Rycerzem w nowo powstałym uniwersum DC.

GramTV przedstawia:

Z kolei jeżeli chodzi o MCU, to Zack Snyder również zainteresowany jest tylko jedną produkcją. Gdyby Marvel zechciał powierzyć mu nakręcenie filmu o Daredevilu i Elektrze, wtedy zgodziłby się na dołączenie do tej serii. Reżyser położył szczególny nacisk na zaadaptowanie komiksu Elektra Lives Again autorstwa Franka Miller.

Zack Snyder został również zapytany o nakręcenie potencjalnego filmu dla Gwiezdnych wojen. Reżyser stanowczo zaprzeczył, że podpisałby kontrakt z Lucasfilm na nową część serii.

Przypomnijmy, że Rebel Moon Część 1: Dziecko ognia zadebiutuje na Netflixie już 22 grudnia 2023 roku. Platforma wyznaczyła datę premiery drugiej części na 19 kwietnia 2024 roku. Film niedawno otrzymał nowy zwiastun, zapowiadający wielkie widowisko.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
30/11/2023 13:23

Lepiej nie. On już w zasadzie próbował zrobić powrót mrocznego rycerza. Niektóre kadry z Batman v Superman zostały żywcem wyjęte z tego komiksu.

Snyder nie ma talentu. Dodatkowo ta historia ma film animowany i nie wierzę żeby Snyder był w stanie mu dorównać albo go przerosnąć.