Zabójcze wesele na nowym zwiastunie. Adam Sandler i Jennifer Aniston powracają!

Jakub Smolak
2023/01/30 16:45

Netflix zaprezentował trailer nadciągającej produkcji.

Nick i Audrey Spitzowie (Adam Sandler, Jennifer Aniston) powracają! Dwójka detektywów podejmie się rozwiązania kolejnej sprawy już 31 marca, a film pojawi się na platformie Netflix. Twórcy podzielili się zwiastunem nadciągającej produkcji. Zachęcamy do zapoznania się z zabawnym trailerem.

Zabójcze wesele na nowym zwiastunie. Adam Sandler i Jennifer Aniston powracają!

Zabójcze wesele zabierze nas w szaloną podróż

Tym razem bohaterowie wplączą się w sprawę tajemniczego porwania. Ich przyjaciel Maharadża został uprowadzony z własnego wesela. Dalsza akcja filmu rozgrywać się będzie w Paryżu, gdzie zrobi się naprawdę gorąco.

„Cztery lata po rozwiązaniu pierwszej zagadki kryminalnej Nick i Audrey Spitzowie są pełnoprawnymi detektywami, których prywatna agencja próbuje zaistnieć na rynku. Gdy Nick i Audrey otrzymują zaproszenie na prywatną wyspę, na której ma się odbyć ślub ich przyjaciela, Maharadży, okazuje się, że pech nadal ich prześladuje — wkrótce po rozpoczęciu imprezy świeżo upieczony małżonek zostaje porwany dla okupu, a podejrzanym jest każdy znamienity gość i członek rodziny, nie wyłączając samej panny młodej” – czytamy w opisie filmu.

Za reżyserię opowiada Jeremy Garelick, a poza dwójką głównych bohaterów wśród obsady znaleźli się: Mark Strong, Mélanie Laurent, Jodie Turner-Smith, Kuhoo Verma oraz John Kani i Dany Boon.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!