Za historię w Marvel’s Wolverine odpowiada scenarzysta Spec Ops: The Line

Mikołaj Ciesielski
2021/10/26 10:05
0
0

Dobre wieści dla graczy, którzy liczą na dojrzałą opowieść.

Za historię w Marvel’s Wolverine odpowiada scenarzysta Spec Ops: The Line

Na wrześniowym pokazie PlayStation Showcase doczekaliśmy się zapowiedzi Marvel’s Wolverine od studia Insomniac Games. Niestety na grę przyjdzie nam nieco poczekać, ponieważ projekt znajduje się obecnie na „bardzo wczesnym” etapie produkcji. Twórcy zapewniają jednak, że fani mogą liczyć na pełnoprawny tytuł pokroju Marvel’s Spider-Man, a całość ma być skierowana do dojrzałego grona odbiorców. Dużą rolę w ostatniej kwestii z pewnością odegra historia, za którą w Marvel’s Wolverine odpowiada, jak się okazuje, Walt D. Williams, czyli scenarzysta Spec Ops: The Line.

Strzelanka z 2012 roku, za którą odpowiedzialne jest studio Yager Development, może pochwalić się naprawdę solidną fabułą. Tytuł prezentował zupełnie inne podejście do prezentacji wojny niż inne produkcje z tego gatunku, a w grze nie brakowało zapadających w pamięć momentów. Możemy więc zakładać, że w przypadku Marvel’s Wolverine również otrzymamy dojrzałą opowieść, która zadowoli nieco starszych odbiorców. Nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na pierwsze szczegóły.

Na koniec przypomnijmy, że Marvel’s Wolverine zmierza wyłącznie na konsolę PlayStation 5. Niestety deweloperzy ze studia Insomniac Games nie ujawnili nawet przybliżonej daty premiery gry. Zważywszy jednak na fakt, że Marvel’s Spider-Man 2 ma pojawić się w 2023 roku, to debiutu Wolverine’a nie należy spodziewać się wcześniej niż w 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!