Insomniac umieściło ważne easter eggi w zapowiedzi Marvel’s Wolverine

LM
2021/09/13 12:27

Bezpośrednie odniesienia do kolejnego bohatera Marvela. Tymczasem poznaliśmy także skalę i grupę docelową Marvel’s Wolverine.

Insomniac umieściło ważne easter eggi w zapowiedzi Marvel’s Wolverine

Nawet jeśli ujawnione podczas najnowszej prezentacji Sony Marvel’s Wolverine jest na stosunkowo wczesnym etapie produkcji, to twórcy są skłonni nakreślić ramy projektu. Dzięki ostatnim wypowiedziom dyrektora kreatywnego gry, Briana Hortona, dowiedzieliśmy się nieco więcej o skali oraz dedykowanej grupie odbiorców. Jednocześnie fani odrobili pracę domową i podrzucili ciekawostkę, która z pewnością Was zainteresuje.

Okazuje się, że na krótkiej zajawce z PlayStation Showcase można było dostrzec szczegóły odnoszące się bezpośrednio do… Hulka. Tak, mamy tu wbitą na kasę kwotę 19.74 oraz tablicę rejestracyjną HLK 181 i raczej nie ma co przypuszczać, że takowe pojawiły się tu bez głębszego kontekstu. Szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę fakt, iż Wolverine pojawił się po raz pierwszy w zeszycie The Incredible Hulk #181 wydanym jeszcze w 1974. Tym samym albo twórcy sugerują czas akcji gry, albo pojawienie się Hulka. A może jedno i drugie.

GramTV przedstawia:

Wracając do wypowiedzi Hortona, to przy Marvel’s Wolverine możemy liczyć na pełnowymiarową grę pokroju Marvel’s Spider-Man, a nie Miles Morales, która dodatkowo skierowana będzie do dojrzałego grona odbiorców. Całość wyłącznie na konsole PlayStation 5 i bez choćby przybliżonej daty premiery, więc będzie czego wyglądać na kolejnych pokazach.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!