Xbox Series X w wersji Starfield. Prezentacja osłony na konsolę Microsoftu

Mikołaj Ciesielski
2023/08/30 08:55
0
0

Zobaczcie, jak prezentuje się nowy gadżet stworzony z myślą o konsolach Xbox Series X.

W zeszłym tygodniu zapowiedziano specjalne osłony dla Xbox Series X, dzięki którym gracze będą mogli zmienić wygląd swoich konsol. Wczoraj natomiast w sieci pojawił się materiał wideo, który pozwala sprawdzić, jak dokładnie prezentuje się się wspomniany gadżet. Nagranie opublikowane przez jednego z branżowych dziennikarzy pokazuje nakładkę z motywem inspirowanym grą Starfield.

Xbox Series X w wersji Starfield. Prezentacja osłony na konsolę Microsoftu

Osłona na Xbox Series X na materiale wideo. Zobaczcie, jak konsola Microsoftu prezentuje się w wersji Starfield

Osłoną na Xbox Series X pochwalił się Tom Warren z redakcji The Verge. Dziennikarz pokazał, jak gadżet prezentuje się z każdej strony, a z opublikowanego materiału wynika, że nikt nie powinien mięć większych problemów ze zmianą wyglądu swojej konsoli. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i sprawdźcie sami, jak sprzęt Microsoftu prezentuje się w nowym wydaniu.

Zaprojektowane tak, aby idealnie otulać konsolę Xbox Series X, wnętrze każdej osłony na konsolę Xbox składa się z miękkiego, silikonowego materiału z nadrukiem. Każda osłona Xbox Series X jest mocowana na rzep, bez użycia narzędzi lub klejów – czytamy w opisie gadżetu w sklepie Microsoftu.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że osłona na konsolę Xbox Series X z motywem gry Starfield dostępna jest w Microsoft Store za 219 złotych. Premierę wspomnianego gadżetu zaplanowano na 18 października 2023 roku. Amerykańska firma przygotowała jeszcze dwie wersje kolorystyczne – Arctic Camo oraz Mineral Camo, ale w Polsce dostępna jest jedynie druga z wymienionych.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!