Xbox Series X inspirowany filmem Wonka. Microsoft przygotował jadalny kontroler

Mikołaj Ciesielski
2023/11/14 09:45
0
0

Microsoft zaprezentował specjalną edycję konsoli Xbox Series X z czekoladowym kontrolerem w zestawie.

Od momentu premiery Xbox Series X doczekał się już kilku interesujących edycji specjalnych. Microsoft najwyraźniej nie zamierza jednak zwalniać tempa, ponieważ wczoraj przedstawiono kolejną limitowaną wersję wspomnianej konsoli. Amerykańska firma tym razem postanowiła nawiązać współpracę z Warner Bros. i przygotować sprzęt inspirowany filmem Wonka, który już w przyszłym miesiącu zadebiutuje w kinach.

Xbox Series X inspirowany filmem Wonka. Microsoft przygotował jadalny kontroler

Microsoft prezentuje konsolę Xbox Series X inspirowaną filmem Wonka. W zestawie znajdziemy jadalny kontroler

Najnowsza edycja specjalna Xbox Series X jest dość nietypowa. Konsola inspirowana filmem Wonka posiada bowiem w zestawie dwa kontrolery. Pierwszy z nich – w kolorze bordowym – nawiązuje do charakterystycznego płaszcza głównego bohatera wspomnianej produkcji, w którego wciela się Timothée Chalamet. Drugi natomiast wykonano z… czekolady, a samo „urządzenie” – w pełni jadalne – jest owinięte w złote opakowanie.

Sam Xbox Series X inspirowany filmem Wonka przypomina natomiast tabliczkę czekolady. Najnowsza edycja specjalna konsoli Microsoftu niestety nie trafi do sprzedaży. Zainteresowani mogą natomiast wziąć udział w konkursie. Zadanie polega na podaniu udostępnieniu wpisu konkursowego na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) z dopiskiem #XboxWonkaSweepstakes. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Wonka zadebiutuje w kinach już 14 grudnia 2023 roku. Reżyserem filmu jest Paul King, twórca dwóch części Paddingtona. W produkcji wystąpi nie tylko Timothée Chalamet, ale także m.in. Calah Lane, Keegan-Michael Key, Paterson Joseph, Matt Lucas, Mathew Baynton, Sally Hawkins, Rowan Atkinson, Jim Carter, Tom Davis, Olivia Colman czy Hugh Grant.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!