Xbox i Bethesda pracują rzekomo nad „wieloma” produkcjami na licencji Disneya

Mikołaj Ciesielski
2022/05/11 08:30
0
0

Wygląda na to, że Microsoft szykuje kilka głośnych niespodzianek.

Xbox i Bethesda pracują rzekomo nad „wieloma” produkcjami na licencji Disneya

W styczniu ubiegłego roku doczekaliśmy się zapowiedzi nowej gry Indiana Jones, której producentem będzie Todd Howard. Niewykluczone jednak, że współpraca na linii Microsoft i Disney obejmuje znacznie więcej projektów. W sieci pojawiły się bowiem interesujące doniesienia, które zdradzają, że zespoły Xbox i Bethesda pracują rzekomo nad „wieloma” produkcjami na licencji Disneya.

Autorem powyższych rewelacji jest Joey McDermott, komentator e-sportowy, który ujawnił, że wspomnianą informację otrzymał od tego samego źródła, które jako pierwsze informowało o wydarzeniu „Witajcie w rodzinie” zorganizowanym przez Microsoft, by uczcić przejęcie grupy ZeniMax Media.

Oczywiście przedstawione przez McDermotta informacje nie doczekały się komentarza ze strony Microsoftu oraz Bethesdy, dlatego jak zawsze w takich przypadkach radzimy podchodzić do powyższych informacji z dystansem. Jeśli jednak amerykańska firma szykuje się do zapowiedzi kolejnych produkcji na licencji Disneya, to najbliższą okazją do zaprezentowania tytułów jest czerwcowy pokaz Xbox & Bethesda Showcase.

Na koniec przypomnijmy, że wciąż nie znamy żadnych szczegółów na temat wspomnianej na początku wiadomości gry z Indianą Jonesem w roli głównej. Twórcy nie podali tytułu, przybliżonej daty premiery, ani też platform docelowych. Wiadomo jedynie, że produkcja przedstawi oryginalną historię, a za tytuł odpowiada studio Machine Games. W pracach nad projektem udział bierze również Lucasfilm Games.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!