Xbox Games Showcase bez prezentacji gry Stalker 2

Krzysztof Żołyński
2023/06/11 15:25
0
0

Producenci gry Stalker 2 nie będą obecni na Xbox Games Showcase , ale zapewniają, że otrzymamy w „najbliższych miesiącach”.

Ekipa GSC Game World potwierdziła, że Stalker 2: Heart of Czarnobyl nie pojawi się na dzisiejszym Xbox Games Showcase 2023.

Xbox Games Showcase bez prezentacji gry Stalker 2

Zwykle nie ogłaszamy ani nie odmaiamy udziału w pokazach, ale tym razem zrobimy wyjątek. S.T.A.L.K.E.R. 2 ominie czerwcowe konferencje online, ponieważ wolimy przekazywać ważne ogłoszenia w nadchodzących miesiącach.

GramTV przedstawia:

Gra od wielu miesięcy nie ma łatwo. Wielki wpływ na rozwój drugiego Stalkera, miała rosyjska inwazja na Ukrainę, gdzie ma siedzibę GSC. W tym miesiącu doszło tez do udanego ataku hakerskiego na serwery producenta gry. Nastąpiło to niedługo po tym, jak twórca Stalkera 2 powiedział prorosyjskim hakerom, że „próby zastraszenia nas są całkowicie daremne” w obliczu zagrożenia szantażem.

Xbox Games Showcase bez prezentacji gry Stalker 2

W październiku GSC powiedział, że gra jest wciąż na dobrej drodze do wydania w 2023 roku, ale biorąc pod uwagę wszystko, co się wydarzyło od tego czasu, wyobrażamy sobie, że z pewnością jest wiele wystarczających powodów do opóźnienia premiery.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!