Xbox Game Pass z grą niespodzianką. Do usługi wróciła wysoko oceniana produkcja

Mikołaj Ciesielski
2023/09/14 09:15
0
0

Abonenci Microsoftu ponownie mają szansę na zapoznanie się z docenianym tytułem.

Przedstawiona przez Microsoft oferta Xbox Game Pass na pierwszą połowę września była dość skromna. Okazuje się jednak, że amerykańska firma postanowiła sprawić swoim abonentom miłą niespodziankę. Wczoraj – bez wcześniejszych zapowiedzi – we wspomnianej usłudze ponownie pojawiła się bowiem wysoko oceniana produkcja, która jakiś czas temu zniknęła z biblioteki.

Xbox Game Pass z grą niespodzianką. Do usługi wróciła wysoko oceniana produkcja

Spiritfarer: Farewell Edition ponownie w Xbox Game Pass. Gra wróciła do usługi Microsoftu

Mowa tutaj o Spiritfarer: Farewell Edition, czyli „przyjemnej grze typu management o umieraniu” od studia Thunder Lotus. Wspomniana produkcja uważana jest za jedną z najlepszych gier 2020 roku, a tytuł został doceniony zarówno przez recenzentów, jak i samych graczy, co potwierdzają m.in. oceny na Steam oraz średnia na Metacritic.

Wcielasz się w rolę Stelli, przewoźniczki umarłych i przewodniczki duchów. Zbuduj łódź i przemierzaj świat, zaprzyjaźniając się z duchami i opiekując się nimi, aby w końcu doprowadzić je w zaświaty. Zajmuj się uprawą i górnictwem, zbieractwem, gotowaniem i tworzeniem przedmiotów podczas przeprawy przez mistyczne morza – czytamy w opisie gry w Xbox Store.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Spiritfarer dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Grę można uruchomić również na PlayStation 5 i Xbox Series X/S w ramach wstecznej kompatybilności. Produkcja studia Thunder Lotus doczekała się także wersji na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!