Wystartowała zamknięta beta 33 Immortals. Twórcy zachęcają do wzięcia udziału w testach

Patrycja Pietrowska
2024/05/27 15:40
0
0

Gracze mogą już testować kooperacyjny roguelike.

Podczas kwietniowego pokazu The Triple-I Initiative 2024, Thunder Lotus Games zaprezentowało nowy gameplay trailer z gry 33 Immortals. Wówczas zapowiedziane zostały również zamknięte beta testy, w których udział mogą już wziąć zainteresowani. Deweloperzy zachęcają do sprawdzenia tytułu na konsolach Xbox Series X/S oraz komputerach osobistych.

Wystartowała zamknięta beta 33 Immortals. Twórcy zachęcają do wzięcia udziału w testach

33 Immortals z zamkniętą betą. Gracze mogą już testować kooperacyjny roguelike

Jak informowaliśmy w kwietniu, do 2 czerwca 2024 roku potrwają zamknięte testy kooperacyjnego roguelike’a od studia Thunder Lotus Games. Zainteresowani mogą już zgłaszać chęć udziału poprzez formularz dostępny na oficjalnej stronie gry 33 Immortals. Testy dostępne są dla użytkowników konsol Xbox Series X/S oraz komputerów osobistych (za pośrednictwem Epic Games Store). Należy jednak zaznaczyć, że na ten moment wpiszemy się jedynie na listę oczekujących, bowiem zamknięta beta cieszy się sporą popularnością.

Produkcja oferuje rozgrywkę w 33-osobowych zespołach, które muszą zmierzyć się z gniewem Boga. Gra pozwoli wcielić się w postać przeklętej duszy, walczącej o swój wieczny żywot. Tytuł ma zapewnić błyskawiczne starcia, w tym natychmiastowy matchmaking. Gracze będą mieli do swojej dyspozycji różnorodne zdolności, epicki arsenał broni, a także potężne relikwie. Inspiracją twórców była natomiast „Boska komedia”.

Twój ziemski żywot został uznany za grzeszny, a twoja dusza skazana na wieczne męczarnie – lecz potępieni szykują się do powstania! Stań się renegatem, wstąp w szeregi nieśmiertelnej rebelii przeciwko sądowi Bożemu i walcz o swoje wieczne życie – czytamy w opisie gry w Epic Games Store.

GramTV przedstawia:

33 Immortals ma zadebiutować w ramach wczesnego dostępu jeszcze w 2024 roku. Gra powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S. Tytuł ma również trafić do biblioteki usługi Xbox Game Pass. Być może więcej informacji na temat produkcji pojawi się podczas wydarzenia Xbox Games Showcase, które zaplanowane jest na 9 czerwca (w Polsce obejrzymy event o godzinie 19:00).

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!