Wyciekły tytuły nowych filmów Marvela. Studio szykuje dwie nowe części Avengers?

Radosław Krajewski
2022/07/23 14:00
0
0

Niespodzianki mogą zostać potwierdzone już najbliższej nocy.

Panel Marvela podczas tegorocznego San Diego Comic-Con został zaplanowany w nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu. Właśnie wtedy poznamy nowe szczegóły kolejnych faz Kinowego Uniwersum Marvela. Sądząc po najnowszych doniesieniach, studio szykuje wiele interesujących niespodzianek dla fanów superbohaterów.

Wyciekły tytuły nowych filmów Marvela. Studio szykuje dwie nowe części Avengers?

Firma zarejestrowała znaki towarowe kilku kolejnych filmów, które prawdopodobnie zobaczymy w piątej i szóstej fazie uniwersum. W Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej Marvel zarejestrował aż pięć tytułów nowych filmów. Warto jednak zaznaczyć, że niektóre z nich mogą być fałszywe i nigdy nie zostaną użyte, jako oficjalne tytuły nadchodzących produkcji. Niejednokrotnie w przeszłości studio stosowało takie praktyki, więc nie do końca wiadomo, czy rzeczywiście w MCU w najbliższych latach zadebiutują aż dwie nowe części Avengers.

Tytuły nowych filmów Marvela

  • Avengers: Secret Wars
  • Avengers: The Kang Dynasty
  • Captain America: The New World Order
  • Multiverse Saga
  • Thunderbolts

GramTV przedstawia:

Tym samym możliwe, że właśnie poznaliśmy tytuł czwartej części Kapitana Ameryki, która została ujawniona przez media jeszcze w ubiegłym roku. Ostatnio głośno zrobiło się także o osobnym filmie dla grupy złoczyńców Thunderbolts i teraz otrzymaliśmy potwierdzeniem, że Marvel rzeczywiście planuje taką produkcję. Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami w MCU pojawi się słynne komiksowe wydarzenie Tajne wojny. Intrygująco prezentuje się także tytuł Multiverse Saga, choć w tym przypadku nie musi oznaczać to osobnego filmu, a wspólnej nazwy dla czwartej, piątej i zapewne szóstej fazy uniwersum.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!