Wyciekły pierwsze szczegóły dodatku do Diablo 4? Powróci klasa z Diablo 3

Radosław Krajewski
2023/10/25 12:00
1
0

Pojawienie się gry na Steamie pomogło graczom znaleźć informacje o pierwszym dodatku do Diablo 4.

W ubiegłym tygodniu Diablo 4 oficjalnie zadebiutowało na Steamie. Platforma Valve regularnie przeczesywana jest przez dataminerów, aby wydobyć nowe informacje o nadchodzących aktualizacjach i dodatkach do popularnych gier. Nie ustrzegła się tego również nowa gra Blizzarda i pierwsze informacje o planowanym dodatku wyciekły już do sieci. Przypomnijmy, że Rod Fergusson jakiś czas temu potwierdził, ze produkcja będzie otrzymywać coroczne rozszerzenia, więc pierwszej zapowiedzi możemy spodziewać się już niebawem. Zanim jednak Blizzard ogłosi pierwszy dodatek, do sieci wyciekły informacje, które wskazują na wiele nowości, w tym powrót klasy znanej z Diablo 3.

Wyciekły pierwsze szczegóły dodatku do Diablo 4? Powróci klasa z Diablo 3

Diablo 4: Lord of Hatred – szczegóły pierwszego dodatku

Deweloperzy rozpoczęli już testowanie wersji alfa Diablo 4 w wersji 2.0, która najwyraźniej zawiera pierwsze rozszerzenie. Z analizy danych wynika, że dodatek będzie nosił tytuł Lord of Hatred i ponownie będzie skupiał się na Mefisto, należącego do Mrocznej Trójcy.

W rozszerzeniu pojawia się również dwa nowe regiony: Teganze Plains oraz Torajan Jungles, a także miasto Kurast, które doskonale znane jest graczom Diablo 2. Ponadto dodatek ma zaoferować system najemników, który pozwoli zatrudniać NPC do pomocy w walce. Gracze będą mogli rozwijać swoich najemników, wyposażając ich w lepszy sprzęt i wybierać umiejętności w dedykowanym drzewku umiejętności. Nie zabraknie także możliwości tworzenia nowych kamieni runicznych, a także rajdów, których wciąż brakuje w podstawowej wersji gry.

GramTV przedstawia:

Ponadto Lord of Hatred ma zaoferować nową klasę postaci, która nazwana jest Spiritborn i będzie nawiązywać motywem do natury. Gracze wierzą, że pod tą nazwą kryje się Szaman, który znany jest z Diablo 3.

Już 3 listopada startuje BlizzCon, na którym deweloperzy mogą ogłosić pierwsze szczegóły dotyczące dodatku. Będzie to najlepsza okazja do końca bieżącego roku, aby Blizzard wspomniał o dodatku do Diablo 4.

Komentarze
1
sc
Gramowicz
25/10/2023 12:25

Moja dziewczyna narzeka, że brakuje jej kury z Diablo III. Będą zwierzątka?