Wyciekła lista nowych gier Bethesdy. Fallout 3 i Oblivion otrzymają remastery

Radosław Krajewski
2023/09/19 11:10
2
0

A do tego sporo innych niezapowiedzianych jeszcze tytułów.

Oficjalne dokumenty ujawnione ze sprawy sądowej między Microsoftem i Federalną Komisją Handlu zdradzają nie tylko szykowaną nową wersję Xboxa Series X/S, ale także nadchodzące gry od Bethesdy na najbliższe lata. Wiele z właśnie ujawnionych tytułów nie zostało jeszcze zapowiedzianych i mogą stanowić miłą niespodziankę dla graczy. Wygląda na to, że deweloperzy należący do Bethesdy będą mieli sporo pracy i szykują kilka gier, w tym remastery swoich wielkich hitów, a także kolejne odsłony serii Dishonored i Ghostwire: Tokyo.

Wyciekła lista nowych gier Bethesdy. Fallout 3 i Oblivion otrzymają remastery

Bethesda – lista nadchodzących gier studia

Z ujawnionych dokumentów dowiedzieliśmy się, że w przyszłym roku Bethesda może wydać grę o Indianie Jonesie, kolejny dodatek do The Elder Scrolls Online, pierwsze rozszerzenie do Starfielda, a także The Elder Scrolls IV: Oblivion Remaster. Nie będzie to jednak jedyny odświeżony hit Bethesdy, gdyż studio planuje również remaster Fallout 3 na kolejne lata.

GramTV przedstawia:

W kolejnym oknie wydawniczym studio ma w zanadrzu wypuścić kolejną odsłonę serii Doom znaną jako „Year Zero”, następny dodatek do The Elder Scrolls Online, a także dwa tajemnicze projekty o nazwie „Platinum” oraz „Kestrel”. W dalszej kolejności, czyli na 2025-2026 rok Bethesda przewidziała premierę The Elder Scrolls VI, wspomnianego wcześniej Fallouta 3 Remaster, Dishonored 3, Ghostwire: Tokyo 2, a także dodatki do Doom Year Zero, Projektu Platinum i Projektu Kestrel. Dokument wspomina również o niezapowiedzianej jeszcze grze na licencji.

Warto mieć na uwadze, że poniższa lista nie jest już aktualna, co zresztą możemy dostrzec po premierze Starfielda, który był przez Bethesdę szykowany na ubiegły rok, czy debiut gry o Indianie Jonesie, który miałby się odbyć w tym roku. Z tego względu warto traktować ją z pewnym dystansem, gdyż plany Bethesdy mogły ulec zmianie i prace nad niektórymi tytułami mogły zostać anulowane.

Bethesda – lista nadchodzących gier studia, Wyciekła lista nowych gier Bethesdy. Fallout 3 i Oblivion otrzymają remastery
Komentarze
2
Fun_g_1_2_3
Gramowicz
Ostatni wtorek
Yosar napisał:

Czyli Skyblivion do kosza? Tyle go robili, że Bethesda się zniecierpliwiła i sama postanowiła go zrobić. ;)

A co ma Skyoblivion czyli przeniesienie Obliviona na silnik Skyrima do remastera? Remaster Obliviona to nie będzie nic więcej niż Zbroja dla konia HD. Remastery to praktycznie zawsze odgrzewane kotlety w nowej, ładniejszej panierce.

W sumie to zamiast bawić się w remastery to mogliby zrobić remake Obliviona lub Morrowinda na silniku Squarfielda.

Yosar
Gramowicz
Ostatni wtorek

Czyli Skyblivion do kosza? Tyle go robili, że Bethesda się zniecierpliwiła i sama postanowiła go zrobić. ;)