Wyciekł "księżycowy" wariant kontrolera do Xboksa

DK
2022/10/02 14:40

Po internecie hula grafika przedstawiająca nową wersję kolorystyczną pada.

Jakiś czas temu w internecie pojawiły się pierwsze informacje na temat nowego kontrolera Xbox Elite Series 2. Teraz użytkownik Twittera o pseudonimie EspiaDeOfertas opublikował grafikę przedstawiającą pudełko z innym padem (tweeta zobaczycie na samym dole). Mowa o kontrolerze Lunar Shift. Zdaniem autora przecieku ilustracja przedostała się do internetu za sprawą Amazon.com.

Wyciekł

Nie jest to żaden przełom w obszarze funkcjonalności, a jedynie nowa wersja kolorystyczna znanego i docenianego pada do Xboksa. Urządzenie ma metaliczną obudowę i szare analogi, przyciski i triggery. Plecki Lunar Shift zdają się być wykonane z materiału o chropowatej fakturze, ale szczegółów w tej kwestii nie znamy, bo na zdjęciu widać tylko przód.

Lunar Shift – wciąż nieoficjalnie

Generalnie nie wygląda to źle i pewnie znaleźliby się chętni na zakup takiego pada. Należy jednak pamiętać, że koncepcja Lunar Shift pozostaje na razie w sferze nieoficjalnych doniesień – Microsoft wciąż nie potwierdził, że taki kontroler trafi do sprzedaży.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
wladek616
Gramowicz
02/10/2022 18:12
JakiśNick napisał:

Ach te nazwy kolorków z dupy. Nazywa się to beż. Musiałem wyłączyć adblocka żeby obejrzeć ten obrazek z twittera i prawie oślepłem od liczby reklam. Ogarnijcie się!

Nie żebym się znał na kolorach, ale (wydaje mi się) beżowy jest raczej bardziej żółtobrązowy ten pad jest jednak bardziej szary xd

JakiśNick
Gramowicz
02/10/2022 16:23

Ach te nazwy kolorków z dupy. Nazywa się to beż. Musiałem wyłączyć adblocka żeby obejrzeć ten obrazek z twittera i prawie oślepłem od liczby reklam. Ogarnijcie się!