Wszyscy gracze Apex Legends otrzymują darmowe pakiety w ramach rekompensaty

Patrycja Pietrowska
2024/04/11 14:40
0
0

Respawn wciąż pracuje nad przywróceniem utraconych postępów.

Ostatnia aktualizacja Apex Legends sporo namieszała w zakresie kont graczy. Fani strzelanki utracili poczynione postępy, a z kont poznikały skórki i waluta, na które przeznaczali zarówno swój czas, jak i pieniądze. Respawn wciąż pracuje nad rozwiązaniem problemu i ma w ramach rekompensaty prezent dla wszystkich graczy.

Wszyscy gracze Apex Legends otrzymują darmowe pakiety w ramach rekompensaty

Apex Legends z darmowymi pakietami. Twórcy oferują prezent w ramach rekompensaty

Jak informuje w mediach społecznościowych Respawn, wszyscy gracze Apex Legends otrzymają w ramach rekompensaty prezent. Zainteresowani odbiorem darmowych pakietów Apex muszą zalogować się na swoim koncie do 24 kwietnia 2024 roku (do 19:00 czasu polskiego). Twórcy przygotowali 8 pakietów, które są już dostępne w grze.

Studio nadal pracuje nad rozwiązaniem problemu i przywróceniem postępów poszkodowanym graczom. Krytyczny błąd spowodował, że na pewien czas zostały wyłączone serwery, jednak nadal nie udało się poprawić sytuacji. Pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na kolejne komunikaty ze strony Respawn Entertainment.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypominamy, że gra Apex Legends jest dostępna na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch w modelu free to play.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!