World War 3 dostępne za darmo w ramach publicznych testów obciążeniowych

Wincenty Wawrzyniak
2022/02/04 23:50
1
1

Do 7 lutego trwają publiczne testy obciążeniowe gry World War 3 od studia The Farm 51.

Do 7 lutego wszyscy zainteresowani mogą całkowicie za darmo testować grę World War 3 od studia The Farm 51. Jak czytamy w oficjalnej wiadomości twórców, celem jest przetestowanie World War 3 i jej serwerów poprzez zaproszenie jak największej liczby graczy do gry w jeden weekend. Co więcej, aby uczcić tę okazję, każdy, kto zaloguje się i zagra w ramach publicznych testów obciążeniowych w World War 3 między 3 a 7 lutego, otrzyma wyjątkowy hełm. Jak w ogóle wziąć w tych testach udział?World War 3 dostępne za darmo w ramach publicznych testów obciążeniowych

Wzięcie udziału w publicznych testach obciążeniowych jest proste, oto co musisz zrobić:

- pobierz World War 3 za darmo z MY.GAMES 3 lutego (jeśli grasz poprzez platformę Steam, musisz poprosić o dostęp do publicznego testu obciążeniowego — przewiń w dół, aby przeczytać więcej informacji na ten temat w FAQ).

- utwórz konto MY.GAMES i zaloguj się.

- następnie ruszaj na pole bitwy przez cały weekend pełen emocjonujących bitew online. Nie musisz nic kupować i nie ma też żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o rozgrywkę – nie potrzebujesz Pakietu Zamkniętej Bety do gry ze znajomymi, którzy taki pakiet posiadają.

GramTV przedstawia:

Wspomniany Pakiet Zamkniętej Bety umożliwi Wam kontynuowanie rozgrywki nawet po zakończeniu testów – aktualnie jest on dostępny w cenie 53,99 zł. Więcej informacji na temat testów znajdziecie tutaj.

Komentarze
1
Gregario
Gramowicz
05/02/2022 06:25

Zdecydowanie więcej firm powinno robić takie testy przed premierami swoich gier ;)